Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
amber_1993 schreef:Ja ze snapt wel dat ik veel pijn heb enzo maar volgens haar moet ik gewoon gaan sporten en mn spieren sterk maken en dan zal t wel over gaan. Iets wat ik niet zomaar even kan. En ze is van mening dat een ander ziekenhuis niets anders zal doen. Maar ik ga het er nog wel over hebben. Vind ik wel altijd moeilijk want ik wil niet zeuren.
Oo jeetje.. Wat had je als ik vragen mag?
. Net toen ik klaar was met die knie brak ik m'n rug op drie plekken. Heb 6 week op morfine geleefd en leef nog steeds op pijnstillers, maar hey ik moet me niet als een patient gedragen en zeggen dat ik pijn heb
. Sundral schreef:amber_1993 schreef:Ja ze snapt wel dat ik veel pijn heb enzo maar volgens haar moet ik gewoon gaan sporten en mn spieren sterk maken en dan zal t wel over gaan. Iets wat ik niet zomaar even kan. En ze is van mening dat een ander ziekenhuis niets anders zal doen. Maar ik ga het er nog wel over hebben. Vind ik wel altijd moeilijk want ik wil niet zeuren.
Oo jeetje.. Wat had je als ik vragen mag?
Klinkt als mijn ma. Net toen ik klaar was met die knie brak ik m'n rug op drie plekken. Heb 6 week op morfine geleefd en leef nog steeds op pijnstillers, maar hey ik moet me niet als een patient gedragen en zeggen dat ik pijn heb
.
maikeltje schreef:Knieschijf breken doet onwijs pijn. Ik heb dat ook gehad maar dat is inmiddels al 30 jaar geleden. Ik heb zeker een maand of 4 van mijn enkel tot mijn lies gefixeerd gezeten in het gips dus dat kan sowieso niet goed zijn na 10 weken ongefixeerd met krukken lopen. Als de sodemieter naar een andere orthopeed gaan hoor!
Ik weet niet waar je woont maar in Geldrop (Noord Brabant) zit een hele goede specialist.
franka75 schreef:Lekkere dokter dan das toch gestoord hij wist niet eens welke mri die voor zich had ??????? Dat moet je niet pikken en een klacht indienen. Das toch te gek voor woorden, stel dat iemand k heeft en die krijgt de verkeerde behandeling , ja sorry hoor de verkeerde mri. tsssss
Cantheon schreef:Dit klinkt voor mij toch echt als een kruisband die naar de filistijnen is (ben zelf fysio). Toch aandringen op een nieuwe afspraak bij een orthopeed (desnoods een second opinion in een ander ziekenhuis).

Selente schreef:Ik ben inderdaad ook in Geldrop geholpen met mijn knie...
De EHBO zei ook tegen mij dat er niets aan de hand was en dat er alleen een kneuzing zat. Nou ik ging kapot van de pijn bij de EHBO. Nu ben ik zo'n doos die dus helemaal niets van haar pijn laat weten buiten dat de tranen over m'n wangen rolde omdat hij mijn knie alle kanten op aan het buigen was...
Uiteindelijk naar de orthopeed in Geldrop geweest, en die heeft me doorgestuurd naar een andere kruisbanden specialist want mijn kruisband was dus volledig door... --'
Wat de rest zegt, Second opinion aanvragen!! En ik zou zoiets hebben, als je iets verder moet rijden voor de juiste hulp is dat maar zo. Mijn moeder is ook naar Amsterdam gegaan voor een second opinion!
Zolang het het maar waard is toch?
amber_1993 schreef:Selente schreef:Ik ben inderdaad ook in Geldrop geholpen met mijn knie...
De EHBO zei ook tegen mij dat er niets aan de hand was en dat er alleen een kneuzing zat. Nou ik ging kapot van de pijn bij de EHBO. Nu ben ik zo'n doos die dus helemaal niets van haar pijn laat weten buiten dat de tranen over m'n wangen rolde omdat hij mijn knie alle kanten op aan het buigen was...
Uiteindelijk naar de orthopeed in Geldrop geweest, en die heeft me doorgestuurd naar een andere kruisbanden specialist want mijn kruisband was dus volledig door... --'
Wat de rest zegt, Second opinion aanvragen!! En ik zou zoiets hebben, als je iets verder moet rijden voor de juiste hulp is dat maar zo. Mijn moeder is ook naar Amsterdam gegaan voor een second opinion!
Zolang het het maar waard is toch?
Ja, je hebt helemaal gelijk. Maar het verschil bii mij is dat er al een mri gemaakt is. En daar kwam geen vkb scheur uit. En zo'n ding liegt niet lijkt mij?
XxLiEsJuHhxX schreef:Jeetje Ts wat een rot verhaal..!! Ik weet precies wat je door maakt. Ik moet 9 januari weet naar het ziekenhuis en krijg dan een kijk operatie. Ik ben ongeveer 3,5 jaar geleden achterover geslagen met een paard en sinds dien veel last van mijn knie. Ik heb 4 orthopeden gehad. Eerste conclussie was knieband gescheurd en een half jaar fysio. Dit hielp amper. Ik werd na dat half jaar afgescheept door de orthopeed dat het vanzelf verder weg zou trekken. 2e conclussie was de aanhechtingsplaatsen van de spieren rond mijn knie die waren verkrampt dus weer fysio. Hielp nog minder. 3e conclussie was na een mri dat ze het gewoon niet wisten en ik kon weer naar fysio maar hij wist niet of dat ging helpen. 4e conclussie was dat het kraakbeen onder mijn knieschijf slecht was en moest ik maar weer fysio gaan doen. Dit ging gewoon niet omdat het veeel meer pijn veroorzaakte nog terwijl het dezelfde oefeningen waren als alle andere keren dus ben ik gestopt ermee. Ondertussen is het zo erg de pijn dat ik niet meer kan paardrijden/fietsen/rennen/lange stukken lopen/binnenkant of buitenkant erop liggen/strakke broeken aan/uitgaan enz enz enz. Ik zit nu bij mijn 5e orthopeed en deze wil eindelijk wel een kijk operatie gaan doen.
Ik raad je dus aan om echt op je strepen te gaan staan en een kijk operatie regelen. Ik heb er vind ik te lang mee gewacht maar ik had gewoon de lef niet om het te eisen dat ze erin gingen kijken. op mijn mri was niks te zien en alle foto's die gemaakt zijn laten ook niks zien. Maar hopelijk vinden ze wat en kan ik eindelijk weer normaal functioneren.
Ik ga trouwens ook naar geldrop..!!