Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek



Iejoorr schreef:Als hij weer niks kan vinden, is dat misschien wel een goede tip, wel gelijk een erg grote stap!
Ik weet niet beter dan dat mijn knieen de raarste geluiden maken, er een 'schurend' gevoel in zit en ze dik worden van het vocht als ik ze veel buig. Een aantal jaar geleden, toen ik een jaar of 15/16 was ben ik er na heel lang twijfelen toch een keer mee naar de huisarts geweest. Ik kende heel de man niet, want ik ben er alleen een keer geweest toen ik 2 jaar was, verder nooit. Hij deed wat testjes. 'Doet dit pijn?' Nou, pijn leek me niet het goede woord, maar fijn was anders. "Je groeit er wel overheen, bijna elk meisje heeft dit." Nou, klaar ben je. Ik vond het al zo vreselijk en toen had ik er ook nog eens niets aan! Inmiddels ben ik 23 en ik ben er nog niet overheen gegroeid.
Maar geen haar op m'n hoofd die er over denkt om er weer mee naar de dokter te gaan. Door regelmatig oefeningen te doen, kan ik het met mijn spieren steeds beter opvangen. Doe ik dat een poosje niet, dan is het weer mis. Misschien doen die oefeningen voor jou ook wel veel goeds! Het doet pijn en in het begin lukt het bijna niet, maar uiteindelijk werd het bij mij aanzienlijk beter. Op een springzadel rijden, veel in verlichte zit rijden, op mijn knieen of hurken zitten of mijn knieen op een andere manier veel buigen gaat nog steeds erg slecht, maar er zijn minder dagen dat het toilet een uitdaging is.
Douraque schreef:Iejoorr schreef:Als hij weer niks kan vinden, is dat misschien wel een goede tip, wel gelijk een erg grote stap!
Het is een grote stap, maar mijn ervaring met de huisarts is dat zijn kennis beperkt is. Een knie is iets waaraan vele dingen kan mankeren en mijn inziens moeten worden bekeken door een specialist. Bij mij waren het eerst volgens de HA groeipijnen, toen restless legs. Het werd telkens wat anders, maar niets was het aangezien de pijn heftiger werd. Dus toen maar een verwijzing naar het ziekenhuis, daar werd het een theaterknie genoemd en moest rondom mijn 25e jaar over zijn. Ik ben nu 24 (bijna 25) en kan nog amper dingen doen. Dus nu maar eens een keer een verwijzing naar mensen die hierop gespecialiseerd zijn.
Iejoorr schreef:Pfoe ja lastig.
Een prikkende drukkende pijn, erg lastig uit te leggen. Pijn zit net onder mn knieschijf en soms in knieholte. Knie knakt ook erg veel, vooral met fietsen of lang lopen. knie buigen of lang op mn knieen zitten is ook echt een ramp!
Iejoorr schreef:Pfoe ja lastig.
Een prikkende drukkende pijn, erg lastig uit te leggen. Pijn zit net onder mn knieschijf en soms in knieholte. Knie knakt ook erg veel, vooral met fietsen of lang lopen. knie buigen of lang op mn knieen zitten is ook echt een ramp!
en die laatste kwam van een fysiotherapeut in een heel goed aangeschreven ziekenhuis!