Moderators: NadjaNadja, Essie73, Muiz, Polly, Telpeva, ynskek
sitasgatje schreef:ik krijg mijn piercing balletje van mijn helix piercing er niet af, het is een ringetje en hij moet eruit het begint pijn te doen en rood te worden, het ringetje zit ook een beedje strak.. ik heb nog een ouder staafje deze is wel dikker... wat moet ik nu doen?
of wachten deze erin laten (Als ik hem uberhoud nog los krijg) ..
of een nieuwe kopen dun staafje en die erin doen(moet ik wel eerst weer in de stad komen)
of de oude erin (dit was de eerste die erin zat deze is dus dikker)
en hoe krijgen jullie die balletjes eraf?!:O

. Bleef maar gevoelig en rommelen, maandenlang -> periode goed, periode niet goed. Gelukkig geen zware ontsteking als op de foto, maar het genas gewoon niet. Na een jaar of twee heb ik hem verwijderd op het moment dat ie rustig was en dicht laten groeien. Had de hoop opgegeven dat ie definitief zou gaan genezen
.sitasgatje schreef:het lijkt nu rustig niet dik alleen wat wond vocht ik kan op dit moment egt niet naar de stad , heb hem netjes schoon nu en het ringetje zo gedaan (is wat ovaal) dat er wel wat ruimte is.. uhm ik denk indd dat het balletje eraf moet met een tangetje.. maar eerst moet ik dan een nieuwe die oude is dikker en ik ga hem er niet door douwen .. dan gaat het nog meer irieteren... wat kan ik dan beter doen zilver of chiruggies (ofzow ) staal
Vjestagirl schreef:Dat dus... Mensen willen niet betalen om het in een gespecialiseerde zaak door een professional te laten piercen. Te duur. Of misschien wel een beetje eng, omdat tattoo en piercingshops er toch vaak wat 'donker' uitzien.
Gevolg: mensen laten het schieten, verpesten daarmee hun oren...