
Zaterdag had ik zelfgemaakte wok gegeten. Bij het koken dacht ik nog bij het bakje sojascheuten "dat heb ik graag, laat ik er van dat maar extra veel in doen
" . Ik at alleen en had-zoals gewoonlijk
) mijn eetvermogen weer schromelijk overschat dus besloten de rest maar 's anderendaags te eten .Zaterdagnacht ben ik wakker geworden omdat ik me vreselijk misselijk en slecht voelde..gevoel van nét niet te moeten overgeven maar ik was gewoon te moe en zwak om op te staan..dus ben gewoon blijven liggen en 's morgens ging het al beter. Overdag ging het goed maar niet 100% . 's avonds at ik de rest van de wok...en wat later was ik helemaal van de kaart. Enorm misselijk, buikkrampen en een paar keer moeten overgeven(wat ik al helemaal niet vlug doe). Iedere keer nadat ik had over gegeven voelde ik me alweer een stuk opgeluchter. Ik ben uiteindelijk toch mijn bed in gekropen en de volgende morgen voelde ik me alweer wat beter, tegen de avond was ik weer zo goed als de oude.
Maar nu lees ik net dat de winkel waar ik de sojascheuten heb gekocht, deze allemaal heeft teruggeroepen omdat er salmonella in gevonden is
. Ik kan niet controleren of het over dezelfde scheuten gaat want ik heb de verpakking al weggegooid, maar de kans zit er dik in want merk en gewicht klopte.Zou dit nog verder kwaad kunnen of zou ik het gewoon maar laten, aangezien ik mij nu toch weer beter voel? Of kan zoiets nog terugkomen?