
Aangezien het vorige topic de 100 pagina’s bereikt heeft, bij deze het nieuwe deel van het piercing topic.
In het vorige topic is één en ander niet helemaal naar wens verlopen, zo zijn er verschillende moderatoropmerkingen geplaatst met de vraag ontopic te posten, waar niet of nauwelijks op gereageerd werd. Om die reden hieronder nogmaals de regels die gelden in dit topic en we willen hiermee een laatste maal benadrukken dat het op MW de bedoeling is om ontopic te posten.
Mocht het, ondanks deze waarschuwing vooraf, weer voor komen dat er offtopic gekletst wordt dan volgen hierop passende sancties.
Samenvattend zijn de regels als volgt:
- De boktregels zijn uiteraard ook in dit topic van toepassing
- Er wordt alleen ontopic gepost
- Wil je offtopic kletsen dan kan dit in het HK topic: [HK] [HK] Het piercingtopic, deel 1
- Wanneer bovenstaande regels niet na worden geleefd volgt hierop een sanctie
Links naar vorige topics:
[MW] [Centraal] Piercings
[MW] [Centraal] Piercings
[MW] [Centraal] Piercings
[MW] [Centraal] Piercings
[MW] [Centraal] Het piercingtopic, deel 5
[MW] [Centraal] Piercings
[MW] [Centraal] Piercings.
[MW] [Centraal] Piercings.
[MW] [Centraal] Piercings
[MW] [Centraal] Piercings
[MW] [Centraal] Piercings
[MW] [Centraal] Piercings
[MW] [Centraal] Piercings
Citaat:Piercing FAQ - Veelgestelde Vragen over Piercings
Als ik mijn piercing eruit haal, blijft er dan een litteken over en hoe zal dat eruit zien?
Dit hangt af van het herstellende vermogen van je huid. De ene heeft een sneller herstellende huid dan de ander en dat is dus bij iedereen verschillend. Als je huid zich makkelijk en snel hersteld zal er een minder zichtbaar litteken onstaan dan als je huid zich moeilijk en langzamer hersteld.
Er is een manier om ervoor te zorgen dat je litteken(tje) minder zichtbaar wordt. Hiervoor kun je de littekencreme van Biodermal gebruiken. Deze kost ongeveer 13 euro. Voor die prijs best een klein tubetje, maar je doet er ongeveer een half jaar mee.
ALGEMEEN
Hoe oud moet je zijn om <naam piercing> te laten zetten?
Officieel mag je pas vanaf je 16e of jonger maar dan met toestemming van je ouders worden gepierced. Intieme
piercings zijn pas vanaf 18 jaar. Niet vergeten je ID mee te nemen!
Doet het pijn om <naam piercing> te laten zetten?
Pijn verschilt ontzettend per persoon. Wat de een pijnlijk vind dat vind de ander niet pijnlijk. Twijfel je of ben
je bang dan moet je het niet doen. Of je moet je erover heen zetten.. want wie mooi wil zijn moet pijn lijden.
Wat is een <naam piercing>?
Hier wat plaatjes met namen van piercings waar ze zitten en hoe ze heten:
http://bodymod.org/forum/uploads/Montan ... schart.jpg
http://bodymod.org/forum/uploads/Omicr0 ... 8_face.gif
Een sternum is een piercing in het vel tussen de borsten.
Hier een linkje naar tekeningen van de intieme piercings bij de vrouw
http://www.christina-piercing.de/mambo/ ... &Itemid=56
NAZORG
Hoe maak je de piercing het beste schoon?
Het beste kan je dat doen met een zeezoutoplossing.
Neem 250 ml. water en breng dit aan de kook. Doe het water in een schoon bakje of bekertje waar je de piercing
makkelijk in kan schoonmaken (weken). Voeg aan het water 2 theelepels zeezout toe en meng dit. Als het water is
afgekoeld tot een aangename temperatuur kan je de piercing gaan weken. Draai daarbij je sierraad ongeveer 5 minuten
voorzichtig heen en weer. Is je piercing dan nog niet genoeg geweekt herhaal dan deze handeling. Daarna goed
afspoelen onder de Douche/kraan en goed drogen!
Wat moet ik juist niet gebruiken?
Géén alcohol of Sterilon of andere desinfecterende middelen aanbrengen op je piercing. Deze agressieve middelen
kunnen het genezingsproces vertragen of irritaties veroorzaken.
* Géén zalf of lotions aanbrengen op je piercing. Dan kan je wondje verstikken.
* Géén pleister, verbandje of gaasje. En minimaal 6 tot 8 weken niet zwemmen, onder de zonnebank of sauna.
Kan ik na <aantal> weken al een nieuwe piercing in doen?
Met een versgezette piercing is het beste om iig te wachten tot het volledig genezen is. Dit verschilt per piercing
en ook per lichaam. Dus het beste advies is om sowieso de genezingsperiode af te wachten en daarna pas een nieuwe
piercing in doen.
Genezingsperiode:
Cheek: 2 t/m 3 maanden
Kraakbeen: 2 maanden t/m 1 jaar
Oorlel: 6 t/m 8 weken
Wenkbrauw: 6 t/m 8 weken
Genitalien: 4 weken t/m 6 maanden
Labret: 6 t/m 8 weken
Navel: 6 maanden t/m 1 jaar
Tepel: 2 t/m 6 maanden
Neus: 2 t/m 12 maanden
Septum: 6 t/m 8 weken
Tong: 3 t/m 6 weken