Ik heb nu al enige tijd last van een knakkende linkerheup-kom.. Een wat?! Juist ja.. een knakkende linkerheup-kom
.. Ik heb regelmatig het gevoel alsof mijn been niet verder naar voren gezet kan worden door een extreem stijf gevoel vanuit mijn heup, dit heb ik ook met fietsen, maar hierbij ontstaat ook een soort pijn bij kracht zetten op de trapper..
Dit ´los´ik dan op door mijn been opzij te zetten/te halen waarbij je een hele harde knak te horen krijgt... Hierna is het vrijwel over en voel ik me niet meer beperkt in de grootte van mijn stappen en met fietsen is direct het pijnlijke gevoel in mijn heup weg en kan ik veel mee kracht zetten.
Ik ga eens in de zoveel tijd naar de chiropractor om even alle botjes en werveltjes op z´n plek te laten zetten, een wervel in mijn onderrug loopt vaak dan ook uit de pas en als deze gemanipuleerd is en weer netjes teruggezet is heb ik er vrijwel direct minder last van. Ook zei ze dat mijn heup/beenspieren vrij stijf zijn..
Nu is het zo, dat ik er in eerste instantie weinig aandacht schonk aan dat knakken.. ´Gewoon ff been opzij, een knak en we kunnen weer verder´
, maar de laatste tijd heb ik continue dit vervelende gevoel in mijn linkerheup en moet ik mijn heupkom veel vaker ´losmaken´, waarbij er weer een harde knak te horen is.Ik doe dan wel eens even deze oefening, maar dit helpt maar weinig..

Wie herkent dit en/of heeft dit ook? En wat doen jullie hieraan? Ik zat misschien te denken aan yoga of iets dergelijks om soepeler te worden, maar ik vraag me af waar dit vandaan komt. Met fietsen is de ´pijnlijke´heupkom niet constant, maar het lijkt wel alsof het na een stuk flink trappen op komt zetten..Been opzij, KNAK, been doet het weer...
Ik moet nu wel weer naar de chiropractor merk ik, hierna is het echt en stuk minder, maar het baart me wel wat zorgen dat het de laatste tijd veel meer aanwezig is dan een paar maanden terug.. En ook vind ik het stijve gevoel vanuit m´n heup vervelend, alsof ik soms beperkt wordt in mijn lopen.. Ben potverdikkeme pas 22 jaar
..Ben benieuwd wie dit herkent en wat jullie er dan aan doen
.
. Ik kan er niet echt mee rennen met een acute situatie en ze voelen vrij zwaar en draag sinds een paar weken dan wel weer meer mijn Wolky-klompen of mijn All Stars (ook lekker licht en loopt makkelijk).