Pijn bij het plassen

Moderators: Essie73, NadjaNadja, ynskek, Polly, Telpeva, Muiz

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
xJess

Berichten: 2482
Geregistreerd: 17-08-08

Pijn bij het plassen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-03-12 18:19

Hoi bokkers,
Sinds vanochtend krijg ik na het plassen pinj recht onderin mijn buik. Net naast mijn navel. En dan vooral als ik achterover leun, of diep inadem.
Tijdens het plassen doet het geen pijn, maar daarna voel ik het. Het is een beetje een zeurende pijn, en na ongeveer 10 minuten is het weer over. En elke keer alleen na het plassen. Weet iemand wat dit kan zijn? Zelf dacht ik misschien aan blaasonsteking, maar je blaas zit toch niet naat je navel, dus dat zou niet kunnen. Als het langer blijft aanhouden ga ik wel naar de dokter, maar het is pas sinds vandaag, en ik dacht misschien heeft iemand er ervaring mee. :)

Truf

Berichten: 2224
Geregistreerd: 20-08-02
Woonplaats: Wognum

Re: Pijn bij het plassen

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-03-12 18:39

Als het tegen zit is het een al opstijgende urineweginfectie, dat de blaasontsteking onderweg is naar je nieren/nierbekken. Denk dat je het beste morgenochtend even een plasje in kan leveren bij de dokter, dat je zo snel mogelijk dan aan de antibiotica kan beginnen, als het een infectie is.
Wacht er niet te lang mee, het kan best wat schade aanrichten!

xJess

Berichten: 2482
Geregistreerd: 17-08-08

Re: Pijn bij het plassen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-03-12 19:04

Maar je merkt toch wel als je een blaasontsteking hebt? Kan je dat dan hebben zonder er iets van de te merken? Heb er namelijk nog ooit ergens last van gehad tot nu toe.

Truf

Berichten: 2224
Geregistreerd: 20-08-02
Woonplaats: Wognum

Re: Pijn bij het plassen

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-03-12 19:06

Hoeft niet perse, dat ik nierbekkenontsteking had, heb ik daarvoor niks gemerkt van blaasontsteking. Eerdere keren met alleen een blaasontsteking lag ik krom van de pijn, om t half uur plassen met veel pijn, bloed plassen.

xJess

Berichten: 2482
Geregistreerd: 17-08-08

Re: Pijn bij het plassen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 25-03-12 19:10

Oke, bedankt! :)

marianbv
Berichten: 691
Geregistreerd: 07-11-11

Re: Pijn bij het plassen

Link naar dit bericht Geplaatst: 25-03-12 19:12

Ik heb tijdens mijn zwangerschap ook een urineweginfectie gehad en had destijds ook erg veel last van mijn onderbuik.
Heb ook nooit iets gemerkt van een blaasontseking of iets dergelijks.
Even een plas inleveren bij de huisarts en dan krijg je er iets voor