Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
mayniac_val schreef:In plaats van acupunctuur kun je ook dry needling proberen. Bij deze therapie wordt ook gebruik gemaakt van naaldjes, maar in plaats van vrij oppervlakkig te blijven (zoals bij acupunctuur), gaan ze helemaal tot in de spier.
mayniac_val schreef:Ik heb erg mobiele schouders, waardoor ik daar eigenlijk constant last van heb. Dry needling verlicht dat aanzienlijkHet is overigens een 'gewone' behandeling en niet alternatief, kans is dus groot dat je verzekering het gewoon vergoedt.
mayniac_val schreef:Zou het niet doen, wat jij probeert gaat hem/haar toch verder niet aan?
Lotus83 schreef:Bedankt voor je reactie,
Ik heb geen hoop dat de pijn helemaal zal verdwijnen maar idd als het met 50% zou afnemen...
Ik werk wel, en doe ook mijn paard maar het wordt steeds moeilijker, zit nu al 2 dagen thuis van stal![]()
Ik heb nu ook voor de 4e x in een jaar tijd een slijmbeursontsteking, ik vraag me af of dat met elkaar in verband staat
vanmiddag krijg ik een injectie bij de huisarts.....
Roos_Marijn schreef:Mijn moeder heeft ook fybromyalgie, die heeft ook accupunctuur gehad, dat heeft uiteindelijk niks geholpen... Maar dit kan natuurlijk voor iedereen een andere uitwerking hebben, ik hoop dat het voor jou wel iets kan doen!
ElCid schreef:Een andere optie is Body Stress Release ( http://bodystressrelease.nl/ ). Ik heb in lichte mate fybromyalgie ( gehad) en ben daar met de BSR vrijwel helemaal vanaf gekomen.
Jammer dat je geen hoop hebt dat de pijn helemaal zal verdwijnen, want dan zal dat waarschijnlijk ook nooit gebeuren. Je kan ook eens kijken bij Touch of Matrix ( http://touchofmatrix.nl/ ) die kunnen ook heel veel klachten oplossen. Met die therapie ( en mijn eigen vasthoudendheid dat het over gaat) zijn ook de laatste restjes pijn etc. verdwenen.
nathalie_v schreef:ElCid@ van fibro kan je niet afkomen, dat is chronisch
Bij de een werkt accupuntuur wel, en bij de ander niet. (ik heb zelf een andere vorm van reuma, en mensen die het zelfde hadden als mij die hadden er wel baat bij, maar ik niet)
Het is per persoon verschillend
bowena_84 schreef:Graag gedaan!
Met dit resultaat word je gewoon positief, ik had het eigenlijk al opgegeven en me erbij neer gelegd, nu hoeft dat dus niet
Het klopt idd dat iedereen anders reageerd, ik ben er zelf behoorlijk gevoelig voor. Ik word letterlijk high van die kleine naaldjes![]()
Houd je ons op de hoogte hoe het gaat?
bowena_84 schreef:Ik zeg na elke behandeling 'ik snap nog seetds niet waarom mensen wiet roken'
Nja zo erg is het niet haha, maar word wel enorm relaxed, giegelig en happyIk voel ook altijd de verschillende energie groepen en stromingen aan, best gaaf om dat zo bewust mee te maken
Hoop dat de komende twee weken toch nog een beetje voor je mee vallenHet kan zo ongelofelijk vervelend en belemmerend zijn!!
Princesj schreef:Ik heb zelf fibro en ik zie dat je ook in deze regio woont. Wat mij heel erg heeft geholpen is een revalidatietraject in de Trappenberg. Het kost je een enorme klap tijd, maar ik ben er zoveel beter uitgekomen! Ik gebruik zelden nog m'n pijnstillers, werk 40uur en kan daarnaast zelf volledig mijn paarden trainen en verzorgen. Ik kan zelfs dagjes weg, terwijl ik dat echt al 2 jaar niet meer op een prettige manier kon doen!