Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
De tandarts wil er niets aan doen zolang ik geen last heb! bliksempie schreef:Gewoon even bij de tandarts een afspraak maken, die kan meteen zien of de verstandkies eruit moet of kan blijven zitten. Als de kies rare positie gaat nemen Kantelen of roteren moet die er wel uit want als de kies bloot komt te staan doet dit pijn.
Doordat je verstandskies nu doorkomt kan het pijn doen bij kauwen enz. Mij bovenste verstandskiezen heb ik geen problemen mee gehad tot nu toe, maar 1 in mijn onderkaak heb het doorkomen op het begin wel pijn gedaan.
Kortom: Het slimste is om naar de tandarts te gaan want als je verstandskies wel blijft zitten als je te weinig ruimte heb kan het zijn dat de rest van tanden en kiezen scheef komen te staan.
Succes!


) dat ze er alle 4 uit moesten bij de kaakchirurg. En ik held op sokken heb dat heel stoer ondergaan en ben nu juist blij dat ze eruit zijn.