Alleen kreeg hij gister toen hij ongeveer een uur wakker was last van buikpijn, nouja komt wel vaker voor dus verder geen aandacht aan geschonken. Later werd hij echter misselijk en werden de steken in zijn buik erger.
Rond 3 uur kon hij helemaal niets meer, zag lijk bleek en rilde van de kou terwijl hij bloedheet aanvoelde. Hij moest erg veel naar de wc, ook om over te geven. Heb hem een paar paracetemols gegeven en in bed gelegd, na 2 uurtjes slapen ging het wel en zo is hij ook de avond door gekomen, afentoe wat pijn en over het algemeen heel zwak maar minder ziek dan 's middags.
Vannochtend was het alleen weer mis, hoge koorts, steken rechtsonder in zijn buik, om de 5 minuten naar de wc voor diraree en om overtegeven. Dokter gebeld en een afspraak gemaakt, de pijn rechtsonder in zijn buik was naar zijn lies en verder naar beneden gezakt.
Dit was normaal zei de dokter, het kon voorkomen. Hij dacht aan een blindedarmontsteking, als het over 2 dagen niet minder is of erger moest hij terug komen.
Na de dokter weer naar huis gegaan, zetpil genomen en heeft hij weer 2 uur kunnen slapen. Daarna ging het beter, de buikpijn is weg, hij heeft geen diaree meer gehad en ook niet meer hoeven overgeven, afentoe nog wel steken gehad in zijn buik rechts onder (blindedarm) en soms misselijk en voelt zich nog wat slap, maar ziet er over het algemeen een stuk fitter uit.
Toch ben ik bang voor een blindedarm ontsteking en dat dit uiteindelijk resulteerd in een operatie..
Of bestaat er een mogelijkheid dat die ontsteking/irritatie zich vanzelf weer oplost?
Verschrikkelijk om je vriend zo ziek te zien..
buikpijn een geul staan graven omdat de paarden die buiten zouden blijven net aan die kant stonden waar geen stroom was. Aardkabel erin gelegd. En toen maar richting ziekenhuis. Na wat onderzoekjes mocht ik gelijk blijven en ben diezelfde avond nog onder het mes gegaan (mocht van de HA smorgens al niets meer eten
). Kreeg de volgende morgen te horen van de chirurg dat mijn blindedarm toch wel behoorlijk ontstoken was en op knappen had gestaan. En ze hebben me 7 dagen daar vast gehouden
Mijn bloedwaardes waren niet goed (ik was al iets ouder dan jeugdig
)