Ohhh meid wat heftig zeg! Eerst zelf je vader moeten verliezen en nu de moeder van je vriend. Ik denk dat je alles doet wat je kunt doen voor je vriend en zijn moeder .... namelijk er zijn! Je bent er voor je vriend en dat weet hij. Mannen zijn toch anders hé qua emoties, het zijn vaak geen praters. Maar hij weet wel dat je er voor hem bent.
Eigenlijk kan ik niets toevoegen aan dit topic, maar ik wil je gewoon heel erg veel sterkte wensen! Ik kan erg goed begrijpen dat alles van je vader weer omhoog komt. Waarschijnlijk zie je bepaalde gelijkenissen terug (in het verloop van de ziekte). Vergeet ook jezelf niet hé. Denk ook aan jezelf en je emoties. Je wilt je sterk houden voor je vriend, maar jij mag ook best een de ogen uit je hoofd janken en even alles er uit gooien hoor!
Ik hoop echt dat ze de bruiloft nog mee zal maken zonder al te veel pijn. Is het misschien een mogelijkheid om de bruiloft te vervroegen? Al ben ik bang dat dat vrij moeilijk zal zijn. Heel veel sterkte!!!!!