Hallo Bokkers!
Vandaag hebben ze na 6 jaar eindelijk een naam gegeven aan mijn 'pijntje' en wel de naam Patello Femoraal Pijn Syndroom..
In het begin was er ik blij en zat natuurlijk gelijk op een roze wolk, want ze zouden er wat aan doen.. maar nu, nu ik een beetje heb opgezocht hoe en wat, maak ik me toch ernstige zorgen!
Ik heb een doorverwijzing gekregen naar de Fysio. Dus morgen gelijk maar eens wat fysio's bellen. Zouden ze hier extra verstand van moeten hebben o.i.d?
Maar mijn grote vraag is ( die de dokter niet echt kon beantwoorden ) : Hoe gaat het met mijn lieve paardje? Zal ik deze gewoon kunnen blijven doen?? En is er kans dat het volledig herstelt??
Nou, ik hoop echt dat er mensen zijn die mij wat wegwijs kunnen maken.. Want stiekem ben ik al wel van mijn roze wolkje afgevallen.
Groetjes!