Ik had hier al eerder een topic over geopend, maar die is dus nergens meer te vinden
en ondertussen is het erger geworden. Ja, ik heb ook de zoekfunctie gebruikt maar ik vind niet wat ik zoek

Ik word dus gillend gek van hevig jeukende/kriebelende voeten!
Dit gebeurd alleen als ik naar bed ga, dan worden m'n voeten warm en begint het gedonder.
De HA weet de oorzaak niet, het is in iedergeval geen voetschimmel of dergelijk. Ik droog me voeten na het douchen ook goed af, dus het blijft een raadsel.
Het vervelende is dat hierdoor mijn nachtrust als het ware naar de knoppe gaat, ik lig dus tot half 4 in de nacht te wiebelen, te draaien, te schuren, en lig vaak half met me voeten uit bed opzoek naar een ijskoud stukje
Maar ja, die word ook weer warm dus gaan me voeten wéér jeuken. Ik heb voetenbalsem gebruikt, maar dat werkt helemaal niet. Word alleen maar erger. Misschien toch me voeten eraf hakken?
wie heeft hier ook last van? en wat helpt er nou wel? behalve gefrustreerd uit bed stappen en op koude plavuizen gaan staan.
het bleef jeuken!
ik heb het ook in de zomer...