wat is nu echt een goed epileer apparaat?

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
abeltje_xx

Berichten: 2893
Geregistreerd: 13-09-05
Woonplaats: Groningen

wat is nu echt een goed epileer apparaat?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 06-06-10 23:13

het wordt weer zomer, dus dat betekend blote beentjes. en dan wil ik de mijne ook wel weer haarloos. ;)

normaal ga ik naar de schoonheidsspecialiste om het te laten harsen ( want dat kan ik dus echt niet zelf, harsen), maar mijn benen gedragen zich een beetje vreemd.
ik zal het uitleggen: ongeveer een jaar geleden kreeg ik een ontzettende allergische aanval ( ik ga er tenminste nog steeds van uit dat dat het was), ik kreeg verschrikkelijke jeuk op m'n hoofd, waarschijnlijk door een verkeerde shampoo en ik kreeg ook gruwelijke jeuk, vooral na het scheren, op m'n onderbenen. terwijl ik hiervoor nooit last mee had. ik heb mezelf letterlijk opengekrabd tot het ging bloeden. ik heb nu nog de littekens staan. ik kon er gewoon niet vanaf blijven en ik deed het zelfs onbewust en tijdens m'n slaap. is lekker wakker worden, met rode handen :(
uiteindelijk bijna een halfjaar niks gedaan. alles laten groeien in de hoop dat het zou genezen en mij wat rust zou gunnen. na maaaaaanden was alles eindelijk dicht, en had ik geen jeuk meer, maar je kan nog goed zien wat er is gebeurd.
de littekens zijn op zich niet zo'n probleem, ik stoor me er niet zo erg aan en ik denk dat ze, als ik straks een kleurtje heb, bijna niet meer te zien zijn. en uiteindelijk zullen ze wel wegtrekken.

het gaat om mijn haargroei. ik ben dus begonnen met het te laten harsen. scheren durfde ik niet meer. maar na de eerste paar keer bleek dat mijn haren ongelijk terug groeien. als ik dus ben geharsd, dan komen na een week of twee al weer haren door. die blijkbaar te klein waren om bij het harsen mee te gaan. het zijn genoeg haren om het niet netjes eruit te laten zien, maar eigenlijk vind ik het zonde om voor die paar haartjes naar de SS te gaan. het gebeurd iedere keer, ook als ik heel lang wacht voordat ik het laat harsen of ik juist iedere twee weken me laat harsen.

ik wil dus graag een epileer apparaat om die haartjes mee weg te krijgen, dan hou ik het zelf wel bij. scheelt me ook geld :D
maarrr, ik heb daar absoluut geen kijk op. dus misschien zijn er wat bokkers die weten welke ik wel ( of echt NIET) moet nemen.

*ik wil een makkelijk apparaaat :D eentje die ik net als een scheermesje over m'n benen haal en die dan de haren wegneemt. ik wil niet moeilijk hoeven doen met draaibewegingen of zoiets.
*liefst een die snel en efficient werkt en die zo pijnloos mogelijk is ( helemaal pijnvrij gaat natuurlijk niet, maar graag eentje die lief is voor m'n arme beentjes, ze hebben al zoveel moeten doorstaan :P )
*liefst niet de hoofdprijs, maar ik ben ook niet beroerd om gewoon te investeren in een goeie, maar als je de prijs weet, kan je em er dan bij vermelden?
*als ie ook op oksels en bikini lijn werkt is dat een bonus ( met een opzetstuk of weet ikveel, ik weet niet wat die dingen allemaal kunnen) maar het is niet het belangrijkste. oksels kan ik gelukkig nog wel scheren en bikinilijn wil ik nog best door m'n SS laten doen.

wie kent een goeie?


p.s. ik weet dat er zo'n ding bestaat die je in moet invriezen of zoiets, maar dat lijkt me niet zo fris, m'n epileer apparaat naast m'n peultjes en schnitzels :+ dus die valt af.

Urielle

Berichten: 50120
Geregistreerd: 28-07-05
Woonplaats: Rilland

Re: wat is nu echt een goed epileer apparaat?

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-06-10 12:31

Tot dusver vind ik Braun Silk-Epil Expressive Wet and Dry het fijnste, maar ik ben er niet zo snel mee klaar als met een scheermes.

Corelli

Berichten: 10040
Geregistreerd: 23-07-06
Woonplaats: Deventer

Re: wat is nu echt een goed epileer apparaat?

Link naar dit bericht Geplaatst: 07-06-10 13:22

Ik heb de Silk epil eversoft (http://www.wehkamp.nl/fit-mooi/scheren- ... B3_692644/) en hij bevalt mij heel goed :j

Om even op je punten terug te komen:
- Hij is makkelijk, je hoeft niet te draaien o.i.d. :) Zo snel als scheren gaat het niet, maar dat heb je volgens mij met geen enkele epilator :n Als je het vergelijkt met harsen ben je wel aardig snel: je kant altijd even je apparaatje pakken en even bijwerken :)
- Pijn ligt helemaal aan je pijngrens denk ik..Ik doe er alleen mijn bikinilijn mee omdat ik oksels en benen te pijnlijk vind, maar heel veel mensen vinden bikinilijn weer het pijnlijkst, dus misschien ben ik een beetje vreemd :')
Hier zit wel een opzetstukje bij die de haren omhoog zou zetten, maar mijn ervaring is dat hij mét opzetstukje juist minder haren pakt, dat scheelt wel qua pijn :j
- Hij heeft volgens mij 39.95 gekocht en dat is hij zeker waard :j
- Er zitten geen opzetstukjes voor oksels en bikinilijn bij, maar dat lukt zonder opzetstuk ook wel..De epileerkop is aardig "subtiel"

Succes ermee!

diam0nd

Berichten: 568
Geregistreerd: 17-07-06
Woonplaats: Herveld Gld

Re: wat is nu echt een goed epileer apparaat?

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-06-10 15:30

Ik heb er 1 van Braun de Silk Epil xelle, was aardig aan de prijs een aantal jaren terug.
Ik heb er jaren plezier van gehad, maar inmiddels vind ik wel dat het resultaat minder is als voorheen.
Vindt het ook echt een hels karwij, ik heb donkere haren en had eerst ook echt veel haren ( is stukken minder geworden al) en duurde me eigenlijk veels te lang.

Ik wil dan ook geen haartje meer zien zitten, maar zo makkelijk als dat ze het laten zien op tv zo van even heen en weer en klaar is kees, zo werkt het toch echt niet.

Succes met je keuze

_DP_
Berichten: 665
Geregistreerd: 05-02-10
Woonplaats: Maastricht

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-06-10 15:34

Ik heb er een van Braun. Kun je de epileerkop verwisselen met een scheerkop.
Het epileren vind ik erg lang duren, resultaat is dan wel redelijk goed. Vind toch
wel dat ik het vaak moet doen omdat hij niet alle haartjes in 1 keer wegneemt.

Mars

Berichten: 33984
Geregistreerd: 15-03-05
Woonplaats: Vld

Re: wat is nu echt een goed epileer apparaat?

Link naar dit bericht Geplaatst: 19-06-10 16:13

Ik heb dezelfde als Corelli en ben er redelijk tevreden over. Wel merk ik dat hij bepaalde haren afbreekt in plaats van uittrekt en dat vind ik wel weer jammer. Heb pas mn benen geharst en zal eens kijken of dat nog verschil maakt, aangezien haartjes dan vaak wat dunner teruggroeien.
Qua pijn is heel erg afhankelijk van je pijngrens, ik ga er zonder problemen mee over mijn benen, maar mijn oksels kan ik er echt niet mee doen :n Bikinilijn wil ik niet eens aan denken :P

Farfalla_

Berichten: 1801
Geregistreerd: 03-05-09

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-06-10 12:44

Ik heb dezelfde als Diam0nd. Ik heb heb in bij de kijkshop gekocht als dagaanbieding, voor 59,95, maar normaal is ie volgens mij 89,95€. Het duurt erg lang, en daar heb ik meestal het geduld niet voor, waardoor de haren ook afbreken. In de reclame doen ze net alsof je dan meteen je haren kwijt bent, de meeste ben je ook kwijt, maar glad zijn mijn benen (nog) niet, dus ik moet er ook nog steeds 1x in de zoveel dagen met een scheermes overheen.

Verder doet het wel pijn, maar het is wel een verademing dat je niet elke dag hoeft te scheren, en het scheelt een boel rode bultjes in je bikinilijn + oksels. Ik ben er alleen nog steeds niet achter hoe je met dat apparaat goed in de ''plooi'' van je bikinilijn kunt komen, want dat is mij dus nog steeds niet gelukt. Dus als iemand mij dat kan vertellen???? :+

Ik heb er ook het borsthaar van mijn vriend mee weggehaald, maar na 1 week zat alles er alweer incl de nodige ontstekingen/puistjes/ingegroeide haren, dus daarvoor is het niet echt geschikt ;( ....