Linehan, ervaringen?

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Krieltje

Berichten: 2992
Geregistreerd: 26-01-03
Woonplaats: Eindhoven

Linehan, ervaringen?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 06-04-10 15:49

Nou, ik heb vorige week een meeloop/kennismakingsdag gehad voor een opname, hier in Eindhoven. Daar hebben ze 2 behandelmethodes voor borderline, de MBT en de DGT. MBT is meer inzichtgevend, DGT is meer gedragstraining, volgens de methode van Linehan. De DGT spreekt mij meer aan, omdat ik al redelijk wat zelfinzicht heb maar het absoluut niet toe kan passen, vooral in situaties dat ik emotioneel in crisis zit.
Zijn er mensen die ervaringen hebben met de Linehan methode? Ik zou graag alle ervaringen willen weten, ik wacht nu op een half-open opname, maar ook de deeltijd ervaringen ben ik benieuwd naar.
Via PB mag natuurlijk ook :)
Ik ben heel eg benieuwd en ik hoop zó dat ik met deze behandeling vooruit kom, ik kan bijna niet wachten! (Al zou het nog tot na de zomer duren voor ik terecht kan :D )