ik tril áltijd

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
streetgirl
Berichten: 71
Geregistreerd: 21-11-09

ik tril áltijd

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-03-10 13:51

Hayy bokkers. ;)

Ik heb al gekeken of er al ergens een topic over is geweest, maar ik kon niets vinden.

Het zit zo; ik tril gewoon werkelijk altijd. En dan zijn het niet alleen mijn handen, maar ook gewoon mijn benen, mijn hele lijf in feite.
De ene keer is het erger dan de andere keer maar mijn handen staan nooit stil, net zoals mijn benen.
Al sta ik buiten, mijn benen beginnen te trillen en dat is dan niet van de kou. Al zit ik op een stoel, mijn benen beginnen te trillen. En dan staan mijn voeten gewoon recht op de grond, dus het is niet zo dat ik met mijn punt op de grond sta ofzo.
Als ik ergens sta of zit is er altijd wel 1x het moment dat er een hele rilling over mijn lijf gaat.

Elke keer als mijn vriendje me vast heeft vraagt hij of het wel gaat ''want ik tril weer zo''.
Hij weet dat ik gewoon altijd tril, maar hij maakt zich gewoon een beetje te erg zorgen denk ik aangezien mijn verleden.

Nou moet ik wel zeggen dat ik in de dagen dat ik veel stress heb, (heb veel dingen meegemaakt in thuissituatie, school & op de straat ) dat het trillen erger is dan 'normaal', maar echt normaal is altijd trillen volgens mij ook niet..

herkent iemand dit?

Jeanine93

Berichten: 1958
Geregistreerd: 20-02-08

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-10 15:31

Nee, ik herken het niet maar ik zou toch wel even een huisarts opzoeken.
Het kan inderdaad ook een beetje te maken hebben met stress, maar ik denk dat er wel meer aan de hand is.
Hoop het niet voor je ;)

Succes en sterkte!

Janientje

Berichten: 934
Geregistreerd: 28-05-06

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-10 19:07

Ik zou ook even naar de huisarts gaan, een kennis van mij had het in hele erge vorm, echt schokken over haar hele lijf. Daar heeft ze toen medicijnen voor gekregen, misschien zijn die er ook in lichte vorm tegen het trillen?

Urielle

Berichten: 50120
Geregistreerd: 28-07-05
Woonplaats: Rilland

Re: ik tril áltijd

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-10 21:55

Is het alleen trillen of ook echt ongecoördineerd bewegen?

Je kunt eens wat info opzoeken over 'tremor' als het alleen om trillingen gaat, er zijn verschillende varianten en oorzaken.
Het kan zijn dat je last hebt van een 'normale' trilling die iedereen eigenlijk heeft in bepaalde mate, maar dat het verergerd is door veel koffiedrinken, veel stress, drugsgebruik,...
Kan ook zijn dat je een neurologische aandoening hebt oid.
Er zijn ook diverse ziekten en aandoeningen waar tremoren symptomen van zijn, bijvoorbeeld MS, een schildklier die niet juist functioneert, Parkinson,... noem maar op.

Ik zou er persoonlijk verder onderzoek naar laten doen, je beschrijving klinkt best heftig.

ChrlOtte

Berichten: 150
Geregistreerd: 29-05-06
Woonplaats: Sint-Pauwels (België)

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-10 22:01

Om even in te gaan op je verleden, problemen & stress;
zou het kunnen dat je depressief bent ..? (kan ook in een hele lichte vorm zijn hoor)
Trillen is daar namelijk een mogelijk symptoom van.

Macs

Berichten: 7746
Geregistreerd: 19-06-09

Re: ik tril áltijd

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-10 22:01

Mijn oma heeft het ook, het is gewoon stress.

SteffiiY

Berichten: 22630
Geregistreerd: 26-04-06

Re: ik tril áltijd

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-10 22:03

ik heb het ook heel vaak mar niet altijd, is teken van stress.. ben er voor bij dokter geweest

Daphx93

Berichten: 2666
Geregistreerd: 08-01-10

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-10 22:06

Ik heb het ook!
Ben er vele malen mee naar de dokter gegaan en ook zelfs naar het ziekenhuis!
Bij mij is het niks ernstigs! Ik heb er wel pillen voor gekregen!
Als je slim bent ga je naar de huisarts en als die zegt kijk het maar aan moet je vragen voor een afspraak bij een neuroloog!

djaynikey

Berichten: 141
Geregistreerd: 28-07-08
Woonplaats: amsterdam

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-10 22:07

hoi streetgirl
ik herken dit heel duidelijk ik heb het namelijk ook.. mensen vragen je dan ook vaan ben je zenuwachtig ofzow.. egt heel vervelend als je je egt moet inspannen ofzow... ik ben er voor naar de dokter geweest toen ik 12jaar was en toen vertelde de dokter bij dat ik maar iedere dag 1 borrel moest hebben,, zodat het op zou houden,,., nou dat vond me moeder toen de tijd dus niet egt een goed idee... veder kun je er nix aan doen ... voor meer info ofzo kun je me pb sture

cocktailtime
Berichten: 1175
Geregistreerd: 28-04-09
Woonplaats: Venlo

Re: ik tril áltijd

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-03-10 22:12

toevallig heb ik dit ook, al jaren.
als ik aan het eten ben dan zie je mijn vork helemaal trillen. of als ik een glas vast heb
ik weet ook niet wat het is, ben er ook nooit voor naar de dokter geweest.

streetgirl
Berichten: 71
Geregistreerd: 21-11-09

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-03-10 22:47

Urielle schreef:
Is het alleen trillen of ook echt ongecoördineerd bewegen?

Je kunt eens wat info opzoeken over 'tremor' als het alleen om trillingen gaat, er zijn verschillende varianten en oorzaken.
Het kan zijn dat je last hebt van een 'normale' trilling die iedereen eigenlijk heeft in bepaalde mate, maar dat het verergerd is door veel koffiedrinken, veel stress, drugsgebruik,...
Kan ook zijn dat je een neurologische aandoening hebt oid.
Er zijn ook diverse ziekten en aandoeningen waar tremoren symptomen van zijn, bijvoorbeeld MS, een schildklier die niet juist functioneert, Parkinson,... noem maar op.

Ik zou er persoonlijk verder onderzoek naar laten doen, je beschrijving klinkt best heftig.


Het zijn geen schokken, noujah.. meestal zijn het geen schokken.
Heb daar wel eens last van gehad maar dat is maar heel heel heeel af en toe.

koffie drinken doe ik niet, veel stress heb ik wel en roken doe ik ook..
maar dat roken kan er weinig mee te maken hebben want ik heb het echt al sinds mijn 8e ofzo..

de ziektes die je noemt klinken best wel eng! ;(
misschien toch maar eens naar de huisarts gaan, ookal geloven mijn ouders er helemaal niet in.
Het is altijd 'aanstellen', maar hun zorg voor mij is ook niet zo geweldig goed..

ChrlOtte schreef:
Om even in te gaan op je verleden, problemen & stress;
zou het kunnen dat je depressief bent ..? (kan ook in een hele lichte vorm zijn hoor)
Trillen is daar namelijk een mogelijk symptoom van.


Ehm, ja ergens zou het wel kunnen dat ik depressief ben...
Ben vanbinnen helemaal kapot, gebroken en ik snap dat jullie denken: 'goh dat heb ik een tiener al vaak horen zeggen' maar mishandeling op 3 van de 4manieren die er zijn, geen zorg krijgen, misbruiking van een jongen en veel buitengesloten worden sloopt je wel..
Er is een tijd geweest dat ik mezelf veel gesneden heb, en eigenlijk ben ik nog steeds niet helemaal van die tijd af als ik eerlijk moet zijn.. Het was volgens mij de laatste keer 2 weken geleden dat er een snee in mn pols zat.. ;(
Het enige erge is dat mijn ouders EN de school niet achter me staan omdat ze denken dat ik lieg over mijn thuissituatie omdat mijn ouders alles ontkent hebben..
vrienden zijn er wel voor me, maar mijn vertrouwen in mensen is slecht geworden naarmate de jaren zijn gevorderd..



Iedereen iig bedankt voor de lieve reacties! <3

stoer

Berichten: 1732
Geregistreerd: 05-05-06
Woonplaats: S'land

Re: ik tril áltijd

Link naar dit bericht Geplaatst: 21-03-10 12:36

Jeetje meis, stap alsjeblieft naar de huisarts, zo te lezen heb je nog veel meer problemen dan alleen trillen...

jameyskatje

Berichten: 4242
Geregistreerd: 19-03-04

Re: ik tril áltijd

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-03-10 18:36

ik heb dit ook.

moet me ook echt altijd verantwoorden hierover. mensen denken namelijk dat ik bang of zenuwachtig ben terwijl dit absoluut niet het geval is.

mijn vader en broertje hebben het ook.

ik kan ook niet lang stilstaan, heb geen vaste hand, mijn lippen trillen tijdens een gesprek haha.

inderdaad in stres momenten is het erger dan anders, maar ik heb het altijd verder.

is niets ernstigs, het is minstens een beetje beschamend af en toe, verder prima mee te leven. ik geef het meestal gewoon aan in bepaalde situaties, bv bij de schoonheidsspecialist en whatever

_Anouck

Berichten: 4308
Geregistreerd: 29-03-05
Woonplaats: Twente

Re: ik tril áltijd

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-03-10 18:39

Ik heb er ook last van...
Maar bij mij heeft het niks te maken met spanning of stress.
Mijn moeder heeft precies hetzelfde, dus heb het van haar, denk ik! Ik heb het wel vooral in mijn benen en handen.

Ik moet me idd ook altijd verantwoorden ervoor...

Als ik jou was ging ik gewoon langs de HA als je het niet vertrouwd.

_Judith

Berichten: 3951
Geregistreerd: 09-05-06

Re: ik tril áltijd

Link naar dit bericht Geplaatst: 24-03-10 18:42

Ik heb de laatste tijd ook dat ik soms heel erg tril. Ben altijd al beetje trillerig, maar soms dat is het heel erg. Je ziet het niet echt, maar ik voel het zelf wel heel erg. Vroeger ook al een paar keer voor naar het ziekenhuis geweest, maar konden ze niks 'vinden'..