Ik heb de laatste tijd ontzettend last van een opgezette en pijnlijke buik, dat heb ik dan de hele dag door.
Had als eerst geen honger, nu wel, maar zodra ik wat heb gegeten heb ik het gevoel alsof ik helemaal bomvol zit.
Ook heb ik het idee dat ik veel vocht vasthoud (ik ben volgensmij wel 2 kilo aangekomen, zonder dat ik meer ben gaat eten).
Mijn stoelgang is ook niet geweldig, soms zit het helemaal verstopt en soms juist diarree.
Ik ben ongeveer een week geleden overgestapt op een andere pil (van de Stediril 30 naar de Diane), ook heb ik net tentamens achter de rug waardoor ik veel stress had.
Spastische darm zit ook in de familie en een parasiet in de darmen is ook al een paar keer aan bod gekomen.
Nu zijn dit allemaal hele vage klachten en het kan volgensmij echt van alles zijn. Deze week ga ik een afspraak maken met de dokter, maar zijn er hier mensen die al ideeën hebben van wat ik zou kunnen hebben? Zodat ik mischien met al wat informatie bij de dokter kan komen.
Of zijn hier nog mensen die hier ook last van hebben, want voor hetzelfde geld is het gewoon een lange akelige griep.
Alvast bedankt!


