Goedemorgen,
Helaas is couperose iets wat bij veel mensen met een licht huidtype voorkomt. Echter heb ik heel google al gehad, en de nodige forums maar bijna
geen ervaringen over de behandeling met de Teleway. Ik ben afgelopen vrijdag behandeld bij de Mariannehoeve in Papendrecht.
Heb eerst een intake gehad, en pas paar dagen later de behandeling. Deze was (vond ik) best pijnlijk met het naaldje. Meteen waren mijn rode adertjes weg.
De volgende dag was het wel erg rood, en nu (3 dagen later) nog, en de korstjes beginnen gelukkig te komen. Hopelijk als ze er af vallen ben ik af van die
uiteindes van adertjes. (was gewoon een rood klein vlekje op mijn huid).
Wat ik nu eigenlijk wil weten is, zijn er mensen hier die ook een behandeling ondergaan hebben met de Teleway? En wat was jullie ervaring? En het resultaat?
Groetjes,