Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

rhaps schreef:Met betrekking tot de behandeling bestaat de behandeling uit spuitjes en tabletjes (beide bloedverdunners) in principe is het zo dat zodra je bloed dun genoeg is en goed ingesteld is de spuitjes gestopt kunnen worden en je met de tabletjes doorgaat.
Dit kan 1-2 weken duren gemiddeld maar wisseld per persoon natuurlijk.
Haha mietje dat ik ben! Jij hebt een paar maand moeten spuiten? Ik begreep dat wanneer je bloed goed is je gewoon alleen nog bloedverdunners hoeft te slikken.WhiteRose schreef:rhaps schreef:Met betrekking tot de behandeling bestaat de behandeling uit spuitjes en tabletjes (beide bloedverdunners) in principe is het zo dat zodra je bloed dun genoeg is en goed ingesteld is de spuitjes gestopt kunnen worden en je met de tabletjes doorgaat.
Dit kan 1-2 weken duren gemiddeld maar wisseld per persoon natuurlijk.
Reken er nog maar even bij dat je de komende tijd moet zwachtelen tot de zwelling weg is, en je daarna een elastische kous krijgt - met het advies deze een jaar te dragen, om complicaties te voorkomen. En nee, daar wordt je waarschijnlijk niet vrolijk van, maar 't is wel verstandig..
Schrikken, balen, goed ziek zijn, en langzaam weer opnieuw beginnen.. Sterkte!
Die ga ik ook zeker wel dragen.....vraag me wel af hoe andere mensen dat doen in de zomer? Geen rokjes meer aan?
)
Ik had twee paarden staan, dus dat was behoorlijk oliebol!
sans6 schreef:ik vond die vloeistof anders behoorlijk pijnlijk!
Overigens word ik nu in februari (zo'n 5 jaar na trombosebeen) "geopereerd", ik heb er inwendige spataders aan over gehouden. Dus weer een pijnlijk been. Deze spataders gaan ze nu van binnenuit dichtbranden.
(en het opmerkelijkste; één van de mogelijke bijwerkingen van deze ingreep? Trombose)