Ik zou eerst even laten controleren waarom je knieen pijn doen. Als je moeder een probleem heeft, betekend dat niet automatisch dat jij last van hetzelfde moet hebben. Dus ga even bij een huisarts langs, laat foto's maken en eventueel een mri scan. En misschien dat een operatie je kan helpen om wel pijnvrij verder te gaan.
ik heb ook vreselijk slechte knieen maar ik rijd ook nog steeds paard. Ik heb stijgbeugels van sprenger er aan hangen. Deze vangen de schokken op tijdens het lichtrijden. Train verder je bovenbenen zodat deze sterker worden. Heb je ook een stuk minder last van je knieen!
ik heb artrose in mijn knieen maar ik blijf paard rijden [en voetballen],die pijn heb ik er wel voor over.Ik doe heel vaak mijn voeten effe uit de beugels en laat ze dan hangen.Als ze te lang in de gebogen houding staan gaan ze pijn doen,dus vandaar. Misschien kan jij dat ook doen?