Volgens mij is dat wel veel, een keer in de week is voldoende.
Eleionomae
Berichten: 19645
Geregistreerd: 08-01-05
Woonplaats: Friesland
Geplaatst: 22-12-09 16:56
zovaak? ik doe het hoogstens 1x per maand en de rest van de tijd smeer ik een goede dag en nacht creme
Steentje
Berichten: 4694
Geregistreerd: 24-06-09
Woonplaats: Ja.
Geplaatst door de TopicStarter: 22-12-09 16:58
Oei, ik zie net dat ik dit topic per ongeluk verkeerd heb geplaatst.
Ik TeM wel eventjes.
joycie
Berichten: 2662
Geregistreerd: 05-11-04
Geplaatst: 22-12-09 17:00
Is het uberhaupt de bedoeling dat je huid na een masker moet herstellen? Het zou toch juist goed moeten zijn voor je huid? Op de maskertjes die ik heb staat bij sommige 2x per week gebruiken en andere 1x per week. Ik denk dus dat 4x per week wel heel veel is.
mayniac_val
Berichten: 5539
Geregistreerd: 26-07-06
Woonplaats: Everywhere
Geplaatst: 22-12-09 17:05
Eleionomae schreef:
zovaak? ik doe het hoogstens 1x per maand en de rest van de tijd smeer ik een goede dag en nacht creme
Volgens mijn doe ik een keer in het jaar een masker op
Op mijn verpakking staat niets aangegeven over hoe vaak ik het masker mag gebruiken.
BibicheB
Berichten: 604
Geregistreerd: 07-01-06
Woonplaats: Amerongen
Geplaatst: 22-12-09 17:09
Ik weet niet wat voor maskertjes je gebruikt Ragnaaa?
Ik heb zelf een heel erg gevoelige en droge huid en gebruik de ene keer 1 maskertje per week, maar er zijn ook weken (zoals nu met die gure wind en kou) dat ik er 3 gebruik. Ik gebruik overigens verschillende maskers, met name 1 specifieke van Vichy en 1 specifieke van Estee Lauder.
Ik denk dat je gewoon heel goed naar je huid moet kijken en naar het masker wat je gebruikt.. De een huid heeft nou eenmaal andere verzorging nodig dan de andere huid! Wat voor huid heb je en waarom gebruik je zo vaak een masker?
Kijk even op de verpakking, daar staat op hoe vaak ze het je aanraden te gebruiken. Het ene masker is wat agressiever dan het andere en gebruik je dus met een andere frequentie.