Paar dagen terug werd ik wakker met een wondje aan de binnenkant van mijn wang. Gewoon op gebeten 's nachts denk ik. Verder niet echt aan gedacht of last van gehad.
Vanmorgen bij het wakker worden had ik wel last van mijn wang. Hij voelde warmer aan en had het idee dat hij aan de binnenkant opgezet was. Kom ik op de uni zegt een studiegenootje tegen me: "wat is er met jou gebeurd? Je wang is helemaal dik?!" Dus je zag aan de buitenkant ook iets.
Een half uurtje geleden had ik ook last van mijn kaak, dus ik kijk in de spiegel. Is de hele zijkant opgezet.
Weet iemand wat dit is? Het is nu toch te laat om de huisarts te bellen, dat kan morgen toch pas. Maar ik heb er wel nu last van
Mensen die het herkennen? Het voelt eigenlijk een beetje aan alsof het ontstoken is, maar dat lijkt me ook vreemd.Groetjes
