Moderators: Essie73, NadjaNadja, ynskek, Polly, Telpeva, Muiz
DinoBanani schreef:Hmm, lijkt mij ook een leuk ideeHOef je geen mascara op te doen.
Een vriendin van me heeft het geloof ik wel is gedaan, volgens mij kan er niet veel mis gaan. Zit meestal een duidelijke beschrijving bij
Hoe moet je het aanbrengen? 
johanne schreef:Ik ben geen voorstander van zelf je wimpers verven. (dit niet omdat ik schoonheidsspecialiste ben).
De kwaliteit van de verf uit een winkel of bij de schoonheidsspec. verschilt heel erg in kwaliteit. Dit uit zich in verschillende dingen. 1 ervan is dat het veel minder lang blijft zitten.
Ten eerste ben je veel langer bezig. Het kan heel goed zijn dat je niet tot aan de wimper inplant komt. Dus bijv half geverfde wimpers ziet er ook niet uit.
mag ik vragen waar je woont want in de meeste plaatsen zit er wel eentje. Anders kan ik misschien wel iemand aanraden.
)

haha!

(als ik zo vrij mag zijn) dat dunne waterige is dan de peroxide en dat gel achtige de verf.. en dat moet je mengen, althans dat is met de meeste merken verf namelijk zo
en dán pas aanbrengen.