Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
.
Als ik bij vriendinnetjes bleef slapen, dan beweeg ik helemaal niet en maak ook geen geluid. Vriendinnetjes hebben me ook al een paar keer wakker gemaakt omdat ze dachten dat ik gestopt was met ademen. Mijn vriendje heb ik er nog niet overgehoord.
Maar, ik ben heel los en soepel - en ik heb het draaien dan ook helemaal niet nodig. Slaap ook in een houding waar een normaal mens spierpijn van krijgt 
Kristie schreef:Een oud kamergenoot van mij die wordt de volgende ochtend precies in de zelfde houding wakker als hoe ze in bed ging liggen -rare zin.
De eerste nacht dat we in één kammer sliepen ben ik mijn bed uit gegaan omdat ik serieus dacht dat ze dood was; ze draaide niet, haalde (dacht ik) geen adem, zuchtte niet; ze lag gewoon dood te zijn.
dat heet nou in een coma liggen
ESSIE70 schreef:Ik slaap op een waterbed en ik blijf ook de hele nacht op 1 plek liggen.
Maar ik heb geen last van pijnlijke arm en of schouders.
Mijn waterbed ligt heerlijk zacht en veroorzaakt geen drukplekken.


ellepel schreef:ik heb ooit eens ergens gelezen,maar ik draai dus echt vaak..pff
daardoor krijg je het warm, en ga je nog meer draaien om af te koelen..
info:
http://www.slaapcomfort-center.be/showh ... &IDnr=1641


