ik heb de laatste tijd, sinds een half jaar last van pijn in mijn been, voet arm vingers eigenlijk overal..
het is niet iedere dag, alhoewel de laatste tijd wel.. het lijkt wel op groeipijn, het doet gewoon zeer en het is als een soort steek maar dan heftiger, ik heb er nu ook last van in mijn knie.
ik ben 17 jaar en klein, niet extreem maar zeker niet groot ong 1.60
nooit heb ik echt een groeispurt gehad en aangezien ik nu zo'n pijn heb in mijn botten, de pijn lijkt echt in het bot te zitten namenlijk, vraag ik me af of ik dan eindelijk (
) toch nog wat langer wordt?ik ben nu al een dik jaar aan de pil en ben daar een paar kilo van aangekomen, de laatste tijd pas ik weer mijn broeken van 1.5 jaar geleden, die ik eerst niet paste, na mijn gevoel ben ik niet veel afgevallen (eet wel gezond snoep weinig) maar aangezien mijn broeken me weer passen zou dit dan ook te maken kunnen hebben met groeien?
ik ben een tijd geleden na de dokter geweest vragen over als ik nog zou groeien (aangezien ik niet erg groot ben), het kon wel zei hij maar het zou dan maar een klein beetje zijn..
ik heb toen niet gevraagd over die pijn ( scheuten ) omdat ik het vergeten was
maar aangezien ik nu pijn heb wat ik eerder (paar jaar geleden)nooit heb gevoeld. denk ik dat het groeipijn is..
iemand ervaring hiermee die het zelf ook heeft gehad ? of iemand die weet wat het is?
natuurlijk kan ik naar de dokter gaan.. maar ik ben er nu al zo vaak geweest dit jaar over klachten over moe zijn de pil enz.. dat ik even geen zin heb om nu weer te gaan aangezien het mij niet ernsit lijkt, want wat kan het anders zijn dan groeipijn?
daarnaast duurt de pijn nooit veel langer dan een paar minuten

Rond je 15e-17e (meisjes iets eerder dan jongens) sluiten je groeischijven. Op dat moment kun je dus niet meer groeien.
schijnt bij bijna elke vrouw zo te zijn