Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
.
) Niks aan gedaan, omdat ik er weinig last van had. Nu, 8 jaar later, heb ik af en toe bij intensieve sporten (hardlopen, fitness) nog wel eens last. MAar in mijn geval niet zo erg dat ik niet kan functioneren. Ik kan er nog wel voor geopereerd worden, maar op dit moment hoeft dat van mij niet.
KylaLover schreef:Dat heb ik ook gehad wat jij verteld.
Heb 7 jaar geleden een trap van een paard tegen mn knie gehad. Beetje blauw, beetje dik en t trok weer weg, de pijn ook.
Nu 2 jaar geleden kreeg ik steeds meer last van mn knie. komt uiteindelijk bij die trap vandaan. HA kon er niks aan doen, ben toen maar zelf naar de fysio gestapt. Die heeft mn knie wekelijks gemasseerd en oefeningen gedaan. Nu kan ik weer gewoon sporten zonder er last van te hebben.
Soms speelt hij nog wel op tijdens het sporten. na het sporten ijs er op en dan is het de volgende dag weer over.
Het helpt als je oefeningen doet om je benen sterker te maken.
).