Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

) dat ik mij fysiek beter en sterker voel en dat ook mijn uithoudingsvermogen een stuk beter is.
Zolang je niet overdrijft en je rust neemt. kensha schreef:@zwelgje
Ik fitness niet om spieren te krijgen maar om sterker te worden.
Hier spreekt het een het ander tegen. Je kan niet sterker worden zonder spiermassa aan te maken. Kan gewoon niet. Dat wil niet zeggen dat je zo massaal moet worden als een bodybuilder. Maar spieropbouw zal je nu eenmaal niet kunnen ontkennen teneinde je doel te bereiken (sterker worden) Wat overigens een prima doel is!
Ik heb eregistern avond weer getraind en toen kon ik al de 30 kilo aan.
30 kilo van wat en welke spiergroep??? Dit zegt niets. Ik kan ook wel 30kilo aan maar niet met dumbell drukken bijvoorbeeld (spiergroep schouders). Ligt er dus helemaal aan welke spiergroep je traint. Staar je niet blind op het aantal kilo's... .
1 waar ik me vooral aan toe brengt is mijn uithoudingvermogen op het fiets aangezien ik dat vrij belangrijk vindt.
Doorgaans krijg je geen betere conditie van krachttraining (gewichten) wel met voldoende cardio. Bepaal dus goed wat je doelen nu eigenlijk zijn en zorg ervoor dat het haalbaar blijft.