Help .. krullen ?

Moderators: Essie73, ynskek, Ladybird, Polly, Muiz, Telpeva, NadjaNadja

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
anouk1993

Berichten: 1162
Geregistreerd: 19-11-04
Woonplaats: deurningen

Help .. krullen ?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 17-12-08 22:38

nou erg leuk ik heb morgen kerstgala zou de kapster mijn haar gaan doen moet ze in een keer onverwachts werken tot 9 uur!
dus nu moet ik het zelf doen maar hoe ? morgen ga ik een krul set halen maar dan.
ik had zelf al bedacht mijn voor lok en aande andere kant dan ook een lok te stijlen en dan achter weer krullen.
maar moet ik dan de rollers naar binnen of naar buiten draaien en moeten het grote of kleine rollers zijn?'

iemand tips?

monica08
Berichten: 4717
Geregistreerd: 02-02-07

Re: Help .. krullen ?

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-12-08 22:40

Kan je niet bij een andere kapper terecht dan??
Ik heb geen idee over hoe die rollers moeten. Bloos

honolulu

Berichten: 1905
Geregistreerd: 24-02-06

Re: Help .. krullen ?

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-12-08 22:47



Heb zin in morgen Rock-on, dudes!

misslauie

Berichten: 635
Geregistreerd: 03-01-06

Re: Help .. krullen ?

Link naar dit bericht Geplaatst: 17-12-08 22:51

heb je een carmen krulset?
(een met van die krullers die je op moet warmen, en dan er in draaien en vastzetten met clips/schuifspeldjes?

zo ja, dan begin je aan de voorkant. je houd de plukken die je niet wil krullen er even uit met bv een klemmetje of elastiekje oid.
daarna begin je midden bovenop. pak een niet al te grote pluk, en pak daarvan het uiteinde. leg die op de roller en strijk em glad.(kan bv met een puntkam, of gewoon met je vingers)
zorg eerst dat je een soort hanenkam hebt aan de bovenkant dus. Daarna werkt je naar de zijkanten, en als laatst doe je de achterkant. rol em achterover, dus dat je zegmaar niet in de rol kijkt.
doe ze allemaal verticaal. (dus als je in de spiegel kijkt, zie je steeds tegen het brede deel aan, en niet tegen de zijkant/bovenkant/onderkant van de rollers. maar net hoe je het wil noemen Tong uitsteken )zoek anders eens op google. staat ook heel vaak wel een handleiding! grote of kleine rollers hangt af van wat je wil en watvoor soort haar je hebt. dun, dik, kort lang... wil je een grote losse krul, doe dan grote rollers. wil je een pijpenkrul, doe dan kleine rollers.
hou je de rollers er langer in, en doe je kleinere plukken per krulrol, zitten je krullen stijver. enzovoorts.
veel plezier! Lachen

Zelke
Berichten: 1444
Geregistreerd: 18-07-04
Woonplaats: Neerpelt, Belgie.

Re: Help .. krullen ?

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-12-08 00:33

het hangt er vanaf; wil je grove krullen hebben pak je grote rollers, niet te groot, anders heb je bijna geen krul. wil je kleine krullen, pak je kleine rollers. je draait ze naar binnen in. de lok mooi rechtop pakken en dan inrollen, dus de haren omhoog trekken allemaal dan bekom je het beste resultaat.
neem je scheidingen zig-zag, en plaats de rollers baksteensgewijs, dan heb je niet van die erge scheidingen die je dan ziet. er vantevoren mousse indoen is erg aan te raden op nat haar en dan inrollen. laten drogen, zorgen dat het goed is afgekoeld!!!! zeer belangrijk, en dan voorzichtig eruit halen de rollers, niet aan de lok trekken, dan vermindert je krul. daarna wat lak inspuiten en klaar! veel suc6 ermee!

Oretha

Berichten: 3613
Geregistreerd: 03-06-05
Woonplaats: Op de rug van een paard

Re: Help .. krullen ?

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-12-08 10:20

Ik heb net een krultang gekocht, maar het werkt bij mij van geen meter. Of ik doe iets verkeerd, wat ook een groote kans is Clown

Zwartwitje

Berichten: 18603
Geregistreerd: 20-03-05
Woonplaats: Onder de derde boom links

Re: Help .. krullen ?

Link naar dit bericht Geplaatst: 18-12-08 15:00