BSR (body stress release)

Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Arvanti_haf

Berichten: 1473
Geregistreerd: 20-12-07
Woonplaats: Ugchelen

BSR (body stress release)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 22-11-08 21:14

Hallo,

Ik heb ernstig last van mijn rug en heb nu mijn 3e hernia, en labiele tussenwervelschijven waarvan ik chonisch last heb.
Mijn buurman heeft me body stress release geadviseerd.
Meer mensen die daar ervaring mee hebben?

alvast bedankt! groetjes Femke
Laatst bijgewerkt door Zwartwitje op 23-11-08 02:14, in het totaal 1 keer bewerkt
Reden: Titel verduidelijkt

Saray
Berichten: 54
Geregistreerd: 13-05-04
Woonplaats: Zelhem

Re: BSR (body stress release)

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-11-08 09:14

Ik ben ook 4 keer bij een BRS behandeling geweest, voor mijn migraine.
Bij mij heeft het niet geholpen.

Blon_D

Berichten: 4088
Geregistreerd: 28-11-04

Re: BSR (body stress release)

Link naar dit bericht Geplaatst: 28-11-08 23:10

Ik heb ook de nodige behandelingen gehad, kan je vertellen dat je beter een paar keer naar een kraker oid kan gaan want bsr is het helaas gewoon niet.. Het heeft er bij mij zelfs voor gezorgd dat de boel nog vaster is gaan zitten dan het deed. Mijn manueel therapheut heeft mij in totaal 6 x (binnen het ziekenfonds wat bsr dus niet is) behandeld en ik hoef nu nog maar 1 of 2x per jaar ff recht gezet te worden en ik heb nergens meer last van..

Arvanti_haf

Berichten: 1473
Geregistreerd: 20-12-07
Woonplaats: Ugchelen

Re: BSR (body stress release)

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 29-11-08 11:20

hummm... okeej, nou, ik ben er gisteren dus voor het eerst geweest. Ik vond de man erg overtiuigend zijn verhaal doen, maar veel dingen wat hij zei was averechts met wat mijn rugspecialist zei... dus ik neem het maar met een korreltje zout...iedereen heeft me medisch gezien opgegeven... en naar een kraker mag ik niet gaan, niemand mag mijn rug ooit verschuiven/ uit elkaar trekken. dus dat zit er voor mij niet in.ik ga nu de sint maartenskliniek in nijmegen nog eens proberen.

ElCid

Berichten: 9356
Geregistreerd: 28-01-02

Link naar dit bericht Geplaatst: 27-03-10 14:13

Ik ben d.m.v. de Body Stress Release helemaal van mijn rugpijn ( scoliose en stijve onderrug) en nekpijn ( whiplash) afgekomen.
Het helpt niet meteen, maar bij regelamtig behandelen blijven de pijnklachten steeds langer weg, wordt je lichaam soepeler en krijg je meer energie. BSR is geen geneeswijze maar een manier om je lichaam te stimuleren zichzelf te genezen. Daardoor kan het wat langer duren, het is geen pijnstiller die je neemt, maar de kans dat het lichaam geneest, beter gaat functioneren en pijnvrij blijft is heel groot.
Een kraker geeft een tijdelijke oplosing van de problemen, ik heb ca. 38 jaar bij krakers gelopen en ik moest er uiteindelijk steeds vaker heen.
Oefeningen werken vaak averechts omdat bij een geblesseerd lijf dat alleen maar meer scahde geeft en de conditie niet voldoende is.
Ik zweer erbij en ben nu, na 38 jaar pijn in mijn lijf ( vanaf mijn 11e) weer helemaal pijnvrij en kan alles weer doen, ook zwaar werk omdat mijn lichaam zichzelf weer kan genezen en niet meer in de vicieuze cirkel van spierkrampen en beklemde zenuwen zit.
Maar je moet er dus wel tijd voor uit trekken, het is niet zo dat je na 4 of 5 keer , na jaren klachten genenzen bent, dat heeft tijd nodig.