Mijn tussenschot staat heel erg scheef, waardoor één neusgat altijd verstopt is.
Heel vervelend! 12 januari wordt ik geholpen.
Mijn vraag is nu, wie heeft er ervaring met zo'n operatie en helpt het?

Moderators: Essie73, ynskek, Ladybird, Polly, Muiz, Telpeva, NadjaNadja
Yorghos schreef:Nou, ik ben weer thuis, hoor!
Het is me heel erg meegevallen. Ik werd al tegen 2en geholpen en had vooraf een Valium tabletje gehad, dus het kon me allemaal niet meer zoveel schelen. Ik vond alles wel gezellig![]()
Ik weet nog dat het in de operatiekamer ontzettend koud was en dat het infuus in mijn elleboog moest omdat mijn handen zou koud waren. Maar daarna? Ik werd `wakker` in de uitslaapkamer en heb daar nog heerlijk liggen doezelen. Ik lag nog aan de zuurstof, maar voelde me verder wel goed.
Tegen half 6 mocht ik terug naar de afdeling en in de lift werd ik erg misselijk. Gelukkig bleef alles binnen en kreeg ik medicijnen via het infuus. Ik bleef maar suf en slaperig, bleek mijn bloedsuiker wat laag. Snel een boterham en kop thee gekregen en toen ging het snel beter. Een kwartiertje later mocht het infuus eruit en toen ik naar de wc was geweest mocht ik gaan.
Vannacht bij mijn zus geslapen en wel goed geslapen. Ben wel vaak even wakker geweest om wat te drinken, want ik heb een ontzettend droge mond doordat mijn neus helemaal is afgeplakt. Alleen door mijn mond ademen, dus.
Mijn neus is 2x zijn normale grootte, maar het doet geen pijn. Enkel ongemakkelijk, bovendien zijn mijn bovenlip en gehemelte gevoelloos door de zwelling, maar dat gaat weer over met een paar dagen. Verder lekt er vanallerlei viezigheid door het verband, dus heb schone meegekregen om te verwisselen.
Alles bij elkaar valt het me tot nu toe 100% mee. Morgen gaat het verband eraf en mogen de tampons uit mijn neusgaten en dan zal ik me een heel stuk beter voelen, denk ik.
Nu ben ik vooral nog erg moe en futloos, dus ik kruip zometeen lekker op de bank met een dvd´tje. Mijn zus komt straks nog even kijken hoe het gaat en verder wil ik vandaag helemaal niks
Quellian schreef:Mijn oudste zus heeft het laten doen nadat ze haar neus 2x gebroken heeft gehad.
Het kunststof schotje dat ze kreeg heeft ze eruit geniesd (stond ik bij, dat ding hing uit haar neus te bungelen aan hechtingen, was ik een jaar of 10, brrr), tegenwoordig heeft ze een heel flexibel (en heel mooi) neusje zonder tussenschot.