Pasha schreef:Het knakken van de heup kan ook een Snipping Hip zijn..
Dan schuurt er een pees in je heup over het heup bot waardoor er elke keer een POK ontstaat..
Ik heb daar zelf ook last van, ene x erger dan anders..
Google maar eens op Snapping Hip
Nu ik er nog eens goed over nadenk, kunnen de twee dingen die ik noem wel eens twee dingen zijn die los van elkaar staan. Mijn beenlengteverschil zorgt er uiteindelijk voor dat ik ook last krijg van mijn onderrug en uiteindelijk staan mijn SI gewrichten weer scheef.
Het knakken van mijn heup en het geïrriteerde gevoel in mijn lies zou daar heel goed los van kunnen staan. Soms heb ik namelijk ook nadat ik weer bij de fysio ben geweest nog steeds dat irriterende gevoel in mijn lies en knakt mijn heup. Ik heb last aan de binnenkant van mijn heup en dat straalt dus door naar mijn lies en soms zelf in mijn been. Ik heb er vooral met een draaiende beweging last van, als ik bijvoorbeeld op sta van een stoel en daarbij een draaibeweging maak. Met lopen heb ik er minder last van. Als ik er erg last van heb geeft het vaak wel wat verlichting als ik mijn been strek. Terwijl ik dat doe knakt het soms al.
Nou las ik op google dat een Snapping Hip te maken heeft met een pees of spier aan de buitenkant van je heup?
In ieder geval is het misschien toch verstandig dat ik even langs de huisarts ga. Maar omdat ik zelf eerst niet wist of het nou mijn lies was of mijn heup en het ook niet altijd even erg is, vond ik het niet echt nodig om te gaan.