Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly

. Gelukkig is niet iedereen hetzelfde. Meestal wordt en na 2 weken een zachte tijdelijke laag (soft liner) in de prothese gedaan. Hier kan je weer even mee vooruit, na zo'n 3 maanden wordt er een nieuwe kunstof laag in je prothese geperst (rebasing). Je kaak is dan al een groot gedeelte geslonken. Wij adviseren dan om na 1 jaar een nieuwe prothese aan te laten meten, dan is bij de meeste mensen de kaak wat rustiger en krijg je minder veranderingen. Sommige mensen vinden hun nood prothese zo fijn dat ze deze behouden. Zoek een goede tandarts / technieker die je goed kan begeleiden in het traject en je alles duidelijk uit kan leggen. Hopelijk heb je straks veel minder last van je tanden. Succes ermee
terwijl er patiënten soms zo mee geholpen zouden zijn kwa ongemakken. Wij maken ook geregeld protheses op implantaten op steg of met drukknoppen. Volgens mij moet je nou zeker 1 jaar met een normale prothese lopen en dan kan je de aanvraag gaan starten voor implantaten.chanicha schreef:Sinds 2011 is mijn gebit eruit en prothese erin en 2012 implantaten gezet, 4 boven en 2 onder.
Moet zeggen dat ik het reuze mee vond vallen, op 1 implantaat na die losliet maar die is er opnieuw ingezet.
Hoorde alleen van de tandtechnicus afgelopen week dat mijn onderkaak best aan het slinken is.
Hoe onderhouden jullie je implantaten?
jen schreef:Tegenwoordig doen de verzekeringen nogal moeilijk met implantaten goedkeurenterwijl er patiënten soms zo mee geholpen zouden zijn kwa ongemakken. Wij maken ook geregeld protheses op implantaten op steg of met drukknoppen. Volgens mij moet je nou zeker 1 jaar met een normale prothese lopen en dan kan je de aanvraag gaan starten voor implantaten.
Wel fijn dat het bij jou nou super zit cayenne
viphorse schreef:Wat mij tegen is gevallen is mijn verzekering. Totaal kosten zijn 6700 euro de verzekeraar is nu bezig en ik krijg als ik erg veel geluk heb Max 450 euro terug en dat met meest uitgebreide pakket .