Al sinds vorige week donderdag last van mijn linker bil. Beetje gevoelig enzo. Tot ik dinsdag niet meer kon zitten door de pijn. En een dikke harde en pijnlijke bult voelde. Woensdag naar huisarts geweest en kreeg een ab kuur voorgeschreven, maar hier 's avonds mee moeten stoppen. Aangezien ik continu aan het overgeven was. Donderdag gestart met andere kuur.
En gisteravond begon ik mij zeer ellendig te voelen en had 39.4 graden koorts en was bult groter en roder geworden.
Hap gebeld en nadat ze mijn bil bekeken had werd ik door gestuurd naar spoedeisende hulp, waar ik te horen kreeg dat ze er een snee in gingen maken.
Maar omdat het al 4 uur 's nachts was, zou ik overdag geopereerd worden.
Inmiddels is het 20 voor 7 in de avond en ben ik nog niet geopereerd. En weten ze niet of ik überhaupt nog aan de beurt kom vanavond.
Dus daar gaat mijn planning van vanavond naar huis...
Ik heb gigantische honger en had al voorgesteld dat ze mij sowieso morgen doorschuiven naar morgen vroeg...
En heeft er iemand trouwens ervaring met haarnestcystes? En dan vooral de nazorg? Mag straks 3 x daags spoelen! Jeuj

Dus wie helpt mij de verveling door?