Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
silfie35 schreef:Prinses Haya stelt dat, nadat er op de tribune in Hong kong heel veel chinezen in slaap vielen! Wel een beetje zwart wit om alleen daar na te kijken want er zaten volgens mij heel wat mensen via de computer en de tv mee te kijken. En hier in europa amerika enz. leeft de paardensport veel meer als daar. Dus om daar nou gelijk je conclusies uit te trekken.
eenitraM schreef:silfie35 schreef:Prinses Haya stelt dat, nadat er op de tribune in Hong kong heel veel chinezen in slaap vielen! Wel een beetje zwart wit om alleen daar na te kijken want er zaten volgens mij heel wat mensen via de computer en de tv mee te kijken. En hier in europa amerika enz. leeft de paardensport veel meer als daar. Dus om daar nou gelijk je conclusies uit te trekken.
Dát zou zomaar kunnen. Maar daar merk ik weinig tot niets van.
Als er paardensport op tv is, wordt het hoogstens 5 minuten uitgezonden en niet eens live! Ik weet niet hoe het in Amerika staat. Maar weet wel dat Duitsland het hoogst scoort op het gebied van paardensport en intresse.