(hoop dat het hier goed staat)
Al enige tijd worden wij hier in de buurt geterroriseerd door post. Wehkampgidsen die op het portiek gegooid worden, post voor andere die op mijn brievenbus gelegd worden ipv bezorgd bij de juiste mensen.
nou liep ik vanavond langs een TNT brievenbus (zo'n oranje) staan daar 3 pubers tassen vol post in te gooien, o.a. post van Readers Digest, op de envelop staat TNT port betaald..... dit klopt toch niet?
In 1e instantie geloof ik nog in de goedheid van de mensen, ach zullen thuiswerkers zijn, die hun werk posten, maar TNT Port betaald mag volgens mij niet in de gewone brievenbus..... of mag dit wel?
Ik kreeg meer de indruk dat ze voor bijvoorbeeld Sandd werken en lekker makkelijk van de post proberen af te komen (en er nog voor betaald worden ook.......) of denk ik nu heel slecht?