Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Ik bedoel maar te zeggen dat het niet echt iets is voor op NM, misschien eerder op LZP als je ermee zit.
en vooral dat je dit alweer moet meemaken Veel sterkte ! 
Redrumfox schreef:Met alle respect hoor, maar is dit niet iets wat dagelijks gebeurd?Ik bedoel maar te zeggen dat het niet echt iets is voor op NM, misschien eerder op LZP als je ermee zit.
Er staat 'met alle respect' en 'ik bedoel maar te zeggen'.. dat lijkt me toch fatsoenlijk genoeg.
emoticon geeft moet je zelf weten, maar ik bedoelde het in ieder geval niet als grapje en voor zover ik weet gebruikt het grootste deel van bokt het ook niet als grapje. Het was bedoeld als een goedbedoelde knipoog. Ik word er echt doodmoe van.. stomme miscommunicaties hier altijd..
Redrumfox schreef:Als ik aangeef dat ik het goed bedoel dan kan je het alsnog slecht opvatten maar dat is dan niet mijn probleem;
waar gaat het heen zeg... doorrijdende mensen!
en dat bedoeld Shadow0 ook te zeggen.
je bedoelde het niet zo. en ik hoop dat de TS-er dat zal begrijpen. en anders is een excuus mischien op z'n plek, maar dat laat ik aan jou keus over.

