Ik ben vrijwilliger op een kinderboerderij. In november werd er contact opgenomen met de eigenaar over het bieden van een plek voor taakstraffen. Eigenaar vond het een super idee, scheelde hem aardig wat werk.
Deze jongens en af en toe een kerel
komen nu al een paar maanden. Eerst begonnen met de ernorme rotzooi op zolder op te ruimen. Daarna ging alles op stal en waren ze makkelijk een halve dag bezig met uitmesten. Eerste keren behoorlijk mokkend en natuurlijk bang om vies te worden, maar na twee keer doen ze het zonder klagen. Daarnaast hebben ze ook nog de mogelijkheid mee te denken met de veranderingen, af en toe wat bouwen en leren ze meteen de dieren kennen en respecteren. Erg grappig om te zien hoe die stoere jongens weg rennen als de koe zich omdraaid

Wat vinden jullie ervan? Is dit een goede manier om de taakstraf uit te zitten/werken, of toch maar tuintjes schoffelen?