Citaat:Bouwvakker overleden na val
alkmaar -
Een bouwvakker is vrijdag overleden nadat hij van een schoolgebouw in aanbouw was gevallen op de hoek Helderseweg-Kruseman van Eltenweg in Alkmaar.
Het slachtoffer is een 51-jarige man met de Duitse nationaliteit. Hij maakte een val van twaalf meter. De oorzaak is onbekend, daar zal de arbeidsinspectie onderzoek naar doen. De man werkte aan nieuwbouw van het Horizon College.
Uit Rotterdam kwam een traumahelikopter. De heli uit Amsterdam was bezig in Heiloo bij een ernstig ongeval. De Helderseweg moest tijdelijk worden afgesloten om de helikopter te laten landen. De hulp mocht echter niet meer baten.
En dit heb ik dus gezien, niet dat hij viel, maar alle ambulances en trauma helikopter..
Ze zijn aan onze school stuk aan het bijbouwen.
En ons lokaal waar we altijd zitten(buiten muur is helemaal glas), zit naast het bouwterrein. We hebben weleens contact met die bouwvakkers, beetje zwaaien enzo, van een hebben we ook z'n nummer.
Zaten vandaag gewoon in de les, en liepen even naar dat raam, en zagen ineens allemaal ambulances staan!
Wij snel die jongen smsen, en die stuurde terug dat er iemand van de 3e verdieping was gevallen!
Uitendelijk kwam er dus ook nog trauma helikopter!
Even later ging hij de ambulance in. Dus hebben we maar gehoopt dat hij het zou overleven..
Nu net hoorde ik net van die jongen dat hij iid is overleden.. Hij zei ook dat hij had gezien dat het bloed uit zijn oren stroomde..!
Er was ook een film ploeg, dus misschien komt het nog wel op hart van nederland, of iets van tv Noord Holland.
Brr, heb nu zo'n rot gevoel!!