
Warenhuis Harrods in Londen heeft een opmerkelijke actie ondernomen om een paar dure pumps te bewaken. De schoenen ter waarde van 61.000 pond (81.000 euro) staan onder permanent toezicht van… een giftige cobraslang.
Harrods windt er geen doekjes om: de muiltjes, bezet met robijnen, saffieren en diamanten, zijn niet bedoeld om aangeraakt te worden. Het warenhuis liet uit Egypte een cobra overkomen om een oogje in het zeil te houden.
En, het mag gezegd, het werk van de superbeveiliger heeft resultaat gehad. De pumps, die dienden als eendaags pronkstuk van een bijzondere schoenententoonstelling, hebben de actie overleefd. Een woordvoerder van Harrods laat weten dat het werk van de cobra erop zit en het beest veilig naar eigen land is teruggekeerd.
Bron: Yahoo.nl
ik vind het toch wel apart zeg, maar je kan niet zeggen dat je niet uniek ben met dit bewakings dier
