Massachusetts - Een man die met een kraslot 1 miljoen dollar won, mag het bedrag waarschijnlijk niet houden. De Amerikaan Timothy Elliott is namelijk een veroordeelde bankovervaller en mag niet gokken.
Elliot kreeg een voorwaardelijke gevangenisstraf van vijf jaar toen hij in oktober 2006 schuld bekende voor een gewapende bankoverval. Aan die voorwaardelijke straf zijn een paar eisen verbonden. Elliot mag niet gokken, geen loterijtickets kopen of een plek bezoeken waar gegokt wordt.
Op 7 december moet hij voorkomen en wordt duidelijk of hij zijn proeftijd geschonden heeft toen hij het lot in een supermarkt kocht.
De loterij kwam de 55-jarige 'winnaar' op het spoor omdat het bedrijf de namen van winnaars controleert op schulden. Als bijvoorbeeld de belastingen niet betaald zijn, gaat het gewonnen geld rechtstreeks naar de fiscus.
In dit bijzondere geval gaat de rechtbank beslissen wat er gebeurt met het geld van Elliot.
BRON: Telegraaf.nl
hihi is dat ff banketstaaf!! Wel beetje eigen schuld mja dit had hij vast niet voorzien
