De Telegraaf schreef:Familie criminelen ook gedeporteerd
AMSTERDAM - De grootste partij van Zwitserland wil ook de familie van criminele allochtonen uitzetten. Criminaliteit onder vreemdelingen loopt de spuigaten uit en 'zodra de eerste tien gezinnen zijn uitgezet, zal de situatie onmiddellijk verbeteren'.
Zwitserland wil criminelen/zwarte schapen met familie en al de grens over zetten
De Zwitserse Volkspartij (SVP) zegt dat immigranten zich vier keer vaker misdragen dan de oorpronkelijke bewoners. Partijvoorzitter Uli Maurer is bezig 100.000 handtekeningen te verzamelen om een referendum over de kwestie af te dwingen.
De partij, die ook de minister van justitie in het kabinet levert, zegt dat er veel positieve reacties op het plan zijn binnengekomen.
Tegenstanders zeggen dat deportatie van criminelen en hun families racisme aanwakkert. Ook partij-posters waarop zwarte schapen te zien zijn die een schop onder hun kont krijgen, hebben veel boze reacties uitgelokt.
De SVP zegt op haar website dat 53 % van de misdaden in Zwitserland door buitenlanders gepleegd worden. Bij afpersing is dat zelfs 66% en verkrachting 85%.
ik vind het geen slecht plan, alleen zou ik graag 'jeugdige' ervoor zien, en directe familie, want waar is de grens, als je oom of neef iets verkeerds doet en jij wordt daarvoor weggestuurd gaat natuurlijk nergens over.
maar ik denk dat dit idd het verantwoordelijkheids gevoel van ouders wel een tandje op zal schroeven.
in nederland komt zoiets er natuurlijk nooit door, maar wat vind jij hiervan?
*edit* waar is mijn poll gebleven???