Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
mentjuh schreef:pff ik hoop echt dat deze missie niet verlengd word in 2008!!
als hij verlengd word moet mijn vriend ook
Elmira schreef:Zijn broertje zit bij mijn vriend in de groep. Hij heeft ook bij hun in de groep gezeten.
Ik vind het vreselijk voor zijn vrouw en kinderen, zonder een papa nu..
Mijn vriend moet vandaag bij de erehaag zijn, de overleden militair wordt vandaag teruggevlogen naar Nederland, Leeuwarden.
Frouk schreef:Ja het is erg, en sneu voor de nabestaanden, maar deze mensen hebben er wel zelf voor gekozen en kennen de risico's. Ik snap niet helemaal waarom het altijd zo breed wordt uitgelezen in de pers aangezien er hier in Nederland ook dagelijks mensen om het leven komen door verkeers ongelukken en dergelijke.
En in Uruzgan sterven er nog steeds dagelijks mensen door het oorlogsgeweld en daar hoor je ook amper wat van...
Het klinkt misschien hard, maar ik weet niet, ik vind het allemaal een beetje dubbel
IngLio schreef:mee eens nathalie!!
Sommige mensen hebben duidelijk geen naaste familie, vrienden of partner in het leger...
magda_90 schreef:@IngLio: idd, ik ben zelf bijna mijn vader kwijt geraakt door een zelfmoordaanslag in Kabul.
nathalie25 schreef:..deze mensen kiezen ervoor om voor hun vaderland te vechten en dan vind jij het vreemd dat het op de voorpagina staat?
ze zijn in vreemde landen in de naam van nederland