Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
djodjodjo schreef:Jee toen ik de titel las dacht ik nee, het zal toch niet dezelfde vent zijn.
Mijn paard is 2 jaar geleden, toen ze op een ponykamp stond voor het eerst beslagen. Ze was een beetje gespannen maar dat lijkt mij logisch, ze stond een beetje te dribbelen. Maar toen ze dat deed heeft die vent haar gelijk geschopt, in haar buik en vervolgens heeft ze een klap van zijn hamer middenin haar ribben gehad.
Ik stond erbij en heb gezegt datie normaal moest doen of anders weg mocht gaan, en toen is hij opgehouden. Ik stond daar met de tranen in m'n ogen, ik vond het echt verschrikkelijk maar het was gebeurt voor ik er erg in had.
Die kerel heeft nadat hij zijn werk had afgemaakt nooit meer met 1 vinger aan mijn paard gezeten en dat zal niet meer gebeuren ook.
Walgelijk om zoiets te doen met het paard van een ander, terwijl er niet eens een fatsoenlijke reden voor is!
zydeco schreef:nee is idd van een poos terug al
heb ook al een tijd geleden getemt