94-jarige sluit studie af Uitgegeven: 2 augustus 2007 18:42 Laatst gewijzigd: 2 augustus 2007 19:03
CANBERRA - Een 94-jarige Australische betovergrootmoeder heeft haar studie medicijnen afgesloten. Phyllis Turner is daarmee de oudste afgestudeerde ter wereld, meldden media donderdag.
Bekijk video
De moeder van zeven kinderen volgde de opleiding aan de universiteit van Adelaide. Als 12-jarig meisje moest ze van school om haar moeder thuis te helpen nadat haar vader de familie had verlaten.
Bijna zestig jaar later meldde ze zich voor een studie. "Ik voel me niet oud en zou graag verder studeren, maar ik ben anderen nu een beetje een blok aan het been", aldus Turner, verwijzend naar haar loopproblemen.
De medestudenten zullen wel veel van dr geleerd hebben wat betreft het ouderdomsproces en alle kwalen die daarbij om de hoek komen kijken Wel leuk voor dr dat ze t gehaald heeft maar erg veel zal er niet meer aan hebben
Echt ontzettend knap!! Kan het me enigzins ook wel voorstellen, die vrouw heeft zoveel gemist, omdat ze nooit naar school kon/mocht..Super toch..Maakt niet uit dat ze er waarschijnlijk niks meer aan heeft...Ze heeft toch haar diploma's gehaald!
Ik vind het wel knap van dr. Mischien wou ze toch ooit nog studeren naar aanleiding dat ze dat vroeger niet kon. Denk niet dat ze in het b.o.r wou staan ik vind het zeer bijzonder en knap van die vrouw! Doe het denk ik later niet na