illigale sm kliniek in antwerpen

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
lesilla
Berichten: 26847
Geregistreerd: 11-08-06
Woonplaats: Efteling

illigale sm kliniek in antwerpen

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 20-07-07 12:26

Het Antwerpse gerecht heeft op 20 juni een huiszoeking verricht in een illegale kliniek in het centrum van Antwerpen. Een team van artsen en verpleegsters voerden er tegen betaling bizarre seksoperaties uit.

Illegale geneeskunde
Het parket van Antwerpen bevestigt het nieuws en voert een gerechtelijk onderzoek wegens het toepassen van illegale geneeskunde en het toebrengen van slagen en verwondingen. De kliniek ontving patiënten die voor de kick hun penis of testikels lieten amputeren. Vrouwen konden er hun vagina laten dichtnaaien of hun borsten laten verminken.
Verder was er ook een ruimte waarin de klanten chirurg en patient konden spelen.

Professioneel uitgerust
Het pand was uitgerust als een professioneel ziekenhuis, compleet met operatietafels en medische apparatuur, en werd gerund door een zekere "dokter Steve". De man, die beschouwd wordt als de hoofdverdachte, bleek enkele dagen voor de inval gestorven te zijn aan een hersenbloeding. Er werden geen aanhoudingen verricht in de zaak. (belga/hln)


brond; http://www.hln.be/hlns/cache/det/art_509489.html

Jeetje, hoe gek moet je zijn. Had nooit verwacht dat zo een dingen konden gebeuren of gebeuren. Voelen die mensen dan geen pijn. En het is in een gewoon rijtjeshuis, dus ergens kan het gewoon je buur zijn Scheve mond
Ik snap echt niet wie daar klant is. Dan moet je toch gek zijn?

Mensen zijn toch stilaan een beetje gek aan het worden

fjordnina
Berichten: 8861
Geregistreerd: 14-10-05

Re: illigale sm kliniek in antwerpen

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-07-07 12:30

Dit staat hier al ergens vermeld op bokt, geen idee waar precies, maar ik heb het hier in ieder geval al voorbij zien komen Knipoog

K_im
Berichten: 3958
Geregistreerd: 30-12-06

Re: illigale sm kliniek in antwerpen

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-07-07 12:31

Het is maar wat je een kick noemt...
Ik snap niet dat mensen dit doen, en heb er verder ook geen woorden voor! Belachelijk gewoon.

shilady

Berichten: 10784
Geregistreerd: 30-10-06

Re: illigale sm kliniek in antwerpen

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-07-07 12:32

haha o my god
niet te geloven dat zoiets kan
maarja zo zijn er nog meer van die gekke dingen..

Karl66

Berichten: 29942
Geregistreerd: 06-08-05
Woonplaats: Emmen

Re: illigale sm kliniek in antwerpen

Link naar dit bericht Geplaatst: 20-07-07 14:29