(Overheids)Uitgaven investeren in buitenland?

Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird

Toevoegen aan eigen berichten
 
 
Laura

Berichten: 8338
Geregistreerd: 20-02-01
Woonplaats: Midden van Gelderland

(Overheids)Uitgaven investeren in buitenland?

Link naar dit bericht Geplaatst door de TopicStarter : 23-01-07 14:38

Onderstaande quote kan ik misschien niet representatief noemen voor de NLse bevolking (14 jarige scholier Knipoog ) maar ik zag deze voorbij komen en vraag me stiekem wel af of er meer zo mensen over denken, en waarom dan?
Kir_Ples schreef:
Jaa, van belasting word van alles gedaan het gaat zowel naar arme landen, wegen die angelecht moeten worden enz


Zelf ben ik absoluut voor ontwikkelingshulp, export, import en investeringen in andere landen. Simpelweg omdat wij daar als economie ook beter van zullen worden. Kort gezegd; gaat het beter met de economie van dat land, zal onze economie (export, opbrengsten van investeringen) ook aantrekken.

Eens/oneens?

MilesNF

Berichten: 11366
Geregistreerd: 18-02-01

Re: (Overheids)Uitgaven investeren in buitenland?

Link naar dit bericht Geplaatst: 23-01-07 18:57

Eens, maar niet alleen voor de economie.
Ons land is welvarend geworden over de rug van andere landen die erg arm zijn. En alleen omdat wij toevallig ergens anders zijn geboren hebben we wel recht op eten, water en een dak boven ons hoofd?