Citaat:Heroïne is een medicijn
22 december 2006, 12:37
UTRECHT (ANP) - Heroïne is formeel een medicijn in Nederland. Het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG) heeft een heroïne bevattend geneesmiddel goedgekeurd voor de behandeling van slecht functionerende patiënten met een langdurige heroïneverslaving.
Deze patiënten kunnen niet met andere therapieën worden geholpen. Het middel mag alleen voorgeschreven worden in speciaal door het ministerie van Volksgezondheid goedgekeurde klinieken.
Dat heeft professor Jan van Ree vrijdag bekend gemaakt. Van Ree is voorzitter van de commissie CCBH die de heroïne-experimenten in Nederland begeleidt
bron:
http://www.home.nl/nieuws/binnenland/artikel/00267635
oke, dus als je heel lang heroine verslaafde bent geweest en het kan niet genezen worden, mag je dit gebruiken.
die mensen hadden er gewoon vanaf moeten blijven.
hebben ze dit nooit als medicijn kunnen gebruiken
