Moderators: Polly, Muiz, NadjaNadja, Telpeva, Essie73, ynskek, Ladybird
Esmeralda schreef:ja misschien wel jaren lange inteelt ofzo
Justy schreef:Ik hoorde het op de radio. De verslaggever had het erover dat de schapen allemaal veel te lange nagels hadden...Edit: dat staat ook in het nieuwsbericht zie ik nu
Justy schreef:Ik hoorde het op de radio. De verslaggever had het erover dat de schapen allemaal veel te lange nagels hadden...Edit: dat staat ook in het nieuwsbericht zie ik nu
Marreke schreef:Kijk, 2000 verwaarloosde schapen is natuurlijk vreselijk. Maar wat ik eigenlijk veel erger vind is het feit dat de eigenaar al eerder boetes van de AID gehad heeft en dat er al eerder dieren in beslag genomen zijn.
Leert die man daar dan niets van? Blijkbaar niet, en blijkbaar neemt hij de boetes voor lief omdat zijn winst hoger ligt dan de boetes (en dus zijn verlies)?
Bijna belangrijker: leert ook de AID daar niets van?
Als de AID deze man beter in het oog had gehouden zou het nooit uitgelopen zijn op 2000 verwaarloosde schapen. Dan was er al veel eerder ingegrepen.
Een verbod op het houden van dieren zou misschien iets op kunnen lossen, maar dan moet daar natuurlijk wel controle op zijn. En dàt betwijfel ik dan weer gezien de vorige 'opvolging van het probleem' door de AID.