Moderators: Essie73, NadjaNadja, Muiz, Telpeva, ynskek, Ladybird, Polly
Elanor schreef:Nee, dit doet me echt helemaal niets en ik ga ook geen tijd van mijn leven verspillen aan het kijken hiervan. Dit lijkt me bangmakerij van de bovenste plank. Er zijn genoeg reële problemen in de wereld die wél de aandacht verdienen.
Non-human intelligence is er uiteraard wel: ook dieren en zelfs planten zijn intelligent.
Saga schreef:Ooh, leuk dat je dit topic hebt geopend!
Ik heb het nog niet gekeken, weet niet of ik eraan toe ga komen, maar lees af en toe over dit onderwerp.
Het is heel makkelijk om het direct neer te halen, maar ik vind het een erg interessant iets.
. Veronica2 schreef:Dit is een reclamespot voor de CIA en het Amerikaanse leger/DoD. Het is een beetje net als in Hollywoodfilms, buitenaardse wezens landen altijd in Amerika en dan redt dat land de wereld. De buitenaardse wezens zijn altijd hoger ontwikkeld dan 'wij'' en schijnbaar zijn wij dan het uitschot van het universum en superdom.
Dat er onderzoek naar gedaan wordt is allang geen geheim meer, maar zo spectaculair als in deze docu wordt voorgesteld is het ook allemaal niet. Bovendien is de situatie op onze eigen aardbol momenteel al uitdagend genoeg.
Saga schreef:Wat ik begrijp over dit onderwerp is dat het o.a gaat over 'dingen' op aarde die we als mensheid nog niet hebben ontdekt, of wel hebben ontdekt maar geheim houden.
Als je weet dat bijv. meer dan 80% van onze oceanen nog één groot mysterie is, zijn bepaalde dingen helemaal niet zo ondenkbaar.
En ik ben echt vrij skeptisch en absoluut geen zweverig persoon.
Ik ga ruimte maken om te kijken.

Lieser schreef:Cryptoterrestrials? Als in de verzonken stad Atlantis van Plato, of het boek Reis naar het middelpunt van de aarde van Jules Verne? Dat neemt toch niemand serieus?
Saga schreef:Meer het gebruik van telepathie en onderzoek naar bewustzijn, maar ik zal verder niet meer in dit topic reageren tot ik de docu heb gezien, want ik heb geen idee of het er daarin ook over gaat.
Oeh, ik ben heel erg benieuwd!
Dit topic is echt het zetje dat ik nodig had om te gaan kijken.
_San87_ schreef:Lieser schreef:Cryptoterrestrials? Als in de verzonken stad Atlantis van Plato, of het boek Reis naar het middelpunt van de aarde van Jules Verne? Dat neemt toch niemand serieus?
Dat is wel heel plat, maar Harvard heeft er een hypothese over opgeworpen:
https://www.researchgate.net/publicatio ... _Phenomena
Kennelijk zijn er hele slimme mensen op de aarde die de mogelijkheid dat er verborgen leven bestaat dat mogelijk intelligenter is dan wij, wel serieus neemt.