Op een terrein van een voormalig internaat in Canada zijn stoffelijke resten van inheemse kinderen gevonden. vreselijk triest wat daar zich heeft afgespeeld al die jaren. Deze 215 kinderen zijn wss nog geeneens opgeteld bij de 4000 die er zijn overleden.
Katholiek, Islam, Jood... Genoeg gestorven in de naam van 1 of ander verzonnen ding. Dit is gewoon weer een type van 'wij zijn beschaafd en wij brengen de beschaving naar jullie'. En ik denk dat spijtig genoeg overal ter wereld die voorbeelden van 'beschaving' gevonden kan worden... In Canada, Nieuw Zeeland, Australië, Turkije, USA Ik hoop dat het voor de familie van deze kinderen nog een troost kan geven. De bende krankzinnigen die dit op hun geweten hebben zijn ondertussen al lang dood of verdwenen met de noorderzon
Brainless
Berichten: 30469
Geregistreerd: 19-07-03
Woonplaats: Munnekeburen
Geplaatst: 29-05-21 17:02
Popstra schreef:
Ik vind het ook weer schokkend het om een katholieke leiding ging... Of nouja, kijk er je ook niet meer van op
Ik heb laatst een (oude) docu gezien over 800 begraven kinderen ze gevonden hadden in Engeland/Ierland, bij een huis waar vroeger ongetrouwde vrouwen kinderen kregen (en waar ze vaak verplicht afstand van hun baby moesten doen). En dat was dan nog in de vorige eeuw... echt absurd dit soort dingen. Was ook onder invloed van de katholieke kerk.
Ja of je moet eens opzoeken voor Australië naar 'the Stolen Generation', waarbij men tussen 1910 en 1970 aboriginal kinderen gingen weghalen bij hun familie, zodat ze een potje 'beschaving' konden leren. Slechts in 2008 is er een verontschuldiging gekomen van de overheid van Australië voor het leed dat dit veroorzaakt heeft